Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit? Totál...

Miért nem érzek semmit? Totál üresség 16L

Figyelt kérdés
Mostanában egyszerűen nem érzek semmit. Nem érzek örömöt, nem tudok nevetni azon amin mindenki más. Szemem se rebben ha sz.r dolog történik, sírni sem tudok, pedig történtek durva dolgok. Mért van ez? Kb úgy érzem magam mint egy zombi.
2014. ápr. 4. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ért valamilyen nagy megrázkódtatás?
2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki. Foglald el magad valamivel, találj egy hobbit ami leköt. A semmittevés semmit fog szülni.
2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sportolok jó 10 éve tehát nem semmittevésből áll az életem, de azt is kedvtelenül csinálom, ha versenyt nyerek nem tudok örülni, ha vesztek akkor sem akadok ki. Igazából elég sok tragédia történt már gyermekkorom óta, és mostanában is, de már meg sem ráz semmi.
2014. ápr. 4. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Apátia, kiégés, keress fel egy pszichológust.
2014. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, antidepit (Stimuloton) írt fel, de már nem szedem.
2014. ápr. 4. 18:50
 6/6 anonim válasza:

Pszichológushoz kéne elmenned. Biztos van ennek valami háttere és nem hiszem, hogy csak a gyógyszerek segítenének ezen. Ha elsőre nem találsz megfelelő pszichológust ne add fel, keress olyat aki szimpatikus és úgy érzed, hogy valóban tudna segíteni neked.


Van olyan helyzet/baráti kör/bármi egyéb ahol boldog/vidám vagy? Keresd meg azt a helyet.


Próbálj pozitív lenni, szerintem talán ez a legnehezebb dolog. Lásd meg a dolgokban a szépet. Örülj minden kis apróságnak.


Keress új hobbikat, célokat. Nem tetszik valami a kinézeteden? Tegyél azért, hogy elfogadd magad és szívesen néz tükörbe. Egy új frizura, kis testmozgás utáni szebb alak elég szokott lenni ahhoz, hogy magabiztosabbnak érezd magad és hogy mosolygósabb legyél.

A tanulási eredményeddel van gond? Hajts rá a nehezebb tárgyakra!


Próbáld meg kiönteni a lelked valakinek, aki meghallgat és akiben megbízol. Egy családtag, régi barát vagy csak egy neten megismert ismerős. Nekem jobb szokott lenni, ha kibeszélem magamból.


Nem tudom, hogy mennyire tudtam segíteni. Remélem azért valamit használnak a tanácsaim.


Ha van kedved, nyugodtan írj rám!


Sok sikert, de add fel!:)



16/L

2014. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!