Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez rosszul esett a pszichológu...

Ez rosszul esett a pszichológusomtól, de jogosan?

Figyelt kérdés
Minden héten 1x járok hozzá. Most 5 hétig nem tudok hozzá menni (már lassan lejár) mert azt mondta, hogy szabadságon van és vidéken dolgozik viszont van egy ismerősöm aki szintén hozzá jár és Ő volt nála egyik nap. Szóval "becsapott". Vagy lehet, hogy csak arra az 1 napra jött fel? Nem is tudom miért de eléggé rosszul érintett. Még elég kezdetlegesen haladunk szóval kb 1 hónapja járok hozzá és mondta hogyha baj van hívjam és bejön a szabadságán ha kell de egy kicsit rosszul esik. Nem is tudom miért. Nem túl nevetséges ez? Meg volt egy álmom, hogy hívom és rám nyomja a telefont mert nem akarja, hogy a páciense legyek és ettől nagyon tartok mivel másnak már nem tudnék megnyílni úgy érzem :/

2014. ápr. 13. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos. De ha bármi kétséged van, kérdezz rá egyenesen!
2014. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezt emlitsem meg neki?
2014. ápr. 13. 20:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. De szerintem meg van a logikus magyarázat mindenre. :]
2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak elegge szorongok hogy esetleg leszurna vagy nem tudom :(
2014. ápr. 13. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz egy mentális betegnek kiállnia magáért (én is az vagyok), de azt is értsd meg, hogy ő neked szolgáltatást nyújt. Ha valóban átvágott, akkor ennyi és hagyd ott a fenébe. Ha pedig mégsem vágott át, akkor sem történik semmi baj, hogy rákérdeztél.
2014. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem hiszem, hogy átvágott mert több helyen dolgozik és látszik rajta, hogy szereti a munkáját mert sokat öl bele. Tv-be is sokat szerepel, újságokba is ír cikkeket. Csak ez rosszul esett. Vagy lehet túlságosan mennék hozzá emrt folyamatosan öngyilkos gondolataim vannak és hasonlók
2014. ápr. 13. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd neki. Nem lehet, hogy az ismerősöd is úgy szólt oda neki, hogy légyszi jöjjön be a szabadságán, mert rosszul van? Azért azt nem hiszem, hogy poénból dolgozik egy napot, amire csak a kiváltságosokat hívja. Ahogy az egyik válaszoló írja, biztos van rá logikus magyarázat!
2014. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Makra Péter Endre ***** válasza:
Én nem keresnék konfliktus helyzetet ott, ahol nincsen. Egyszerűen úgy ítélte meg, hogy az egy hónapos szünetre szükséged van, hogy az öngondoskodás útjára tereljen.Rosszul esett, de mégiscsak feldolgoztad magadban, ahogy ez a panaszodból is kitűnik.Hidd el neki, hogy Ő csak segíteni tud abban, hogy magad lépj ki a depressziódból.Isten óvjon azoktól a pszichiáterektől, akik garantálják a véget nem érő kezeléseket!
2014. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Joola ***** válasza:
mindenképp hozd fel ami zavar, nem jó ha tüske marad benned, megölheti a bizalmat. de én is azt gondolom, hogy van rá magyarázat, már csak ezért is érdemes lenne megkérdezned, lehet, hogy teljesen egyszerű oka van.
2014. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Biztos jó oka volt rá, viszont ha Téged ez zavar akkor mindenképpen szólj. Ha jó szakember, akkor teljesen normálisan, higgadtan meg fogjátok tudni beszélni.
2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!