Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jogosan vagyok rosszul?

Jogosan vagyok rosszul?

Figyelt kérdés

A családban mindenki folyton engem cseszeget..Édesapám nem él velünk,ahogy a testvérem se,de még ők sem hagynak nyugtot..Ha tesóm fent van nálunk,akkor folyton azzal jön hogy semmit sem változtam,ugyanolyan lusta dög vagyok-holott ez szerintem marhára nem igaz.Csak nem ismer..Lévén hogy nem beszélünk soha.-Apa felidegesíti anyát,hogy költözzek vissza hozzá(mi azért költöztünk el tőle,mert nekünk vele nem volt jó..),anya pedig mindenért engem hibáztat..Akármit mondok,ordítva jön a válasz rá,hogy "KÖLTÖZZÉL VISSZA APÁDHOZ,CSOMAGOLJ".Egyébként sem jó a kapcsolatom velük,már megkaptam azt,hogy "nem értem,téged hogy viselnek el a barátaid" "egyedül fogsz megdögleni" "én egy problémát neveltem fel" és ehhez hasonlók.Ebből adódóan az önbizalmam a béka feneke alatt van.Utálom is magam rendesen.

És lelkileg pedig..nem vagyok valami erős ember.Ezt az egészet már végképp nem bírom.A suliban képtelen vagyok figyelni,folyton elalszom,az egyik percben még jó kedvem van,a másikban már tiszta ideg vagyok egy apró dolog miatt..És a legjobb.Amikor még apával laktunk,akkor sem bírtam..Elkezdtem vagdosni magam(kb 1 másfél hónapja)..Aztán abbahagytam,de most megint..nem bírom,megint vagdosom magam,és egyre több vágás lesz..Csak én érzem úgy,hogy valamiféle segítségre van szükségem..?


2013. okt. 13. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt.. 14/L
2013. okt. 13. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg segítségre van szükséged. Sajnos valószínűleg anyádnak is lenne, de ő nem fogja megengedni, hogy beleszólj a dolgaiba. Úgyhogy csak magadon tudsz segíteni. Keress egy pszichológust, az sokat segíthet abban, hogy jobban fel tudd ezeket dolgozni. Pszichológus nem adhat gyógyszert, úgyhogy ettől ne félj.
2013. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nállunk majdnem ugyanez van. Főleg anyám egyfolytába csesztet, hogy lusta dög vagyok és hogy semmire sem vagyok képes pedig komolyan szoktam segíteni pl ma ruhákat teregettem, krumplit hámoztam és elvittem a hugom a játszótérre de ez nekik semmi, ja meg cipőket mostam és beágyaztam. Még hétvégén sem aludhatok 10-ig. Egyfolytába mindenki csak veszekszik velem és senki sem ért meg.

Amúgy én is már többször vagdostam magam és tudom, hogy ez nem jó de már ki vagyok készülve. És a szüleid nem jogosan bánnak így veled.

Kitartás! 18/L

2013. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es:

Köszönöm a válaszodat!:)

3-as:

Ismerős.:c Akármit csinálok,nem jó..Házimunkában pedig kataszrófa vagyok,de próbálkozom!És ezt sem értékelik..Mindig jön az hogy miért nem vagyok olyan ,mint a többi lány:c

2013. okt. 13. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Amúgy az még nem gáz, hogy te 14 évesen nem érteszz a házimunkához, az viszont már gáz, hogy én 18-an nem, de hát nem vagyunk egyformák és mindenki csak annyit tud adni magából amire képes, többet nem, úgyhogy te ezért ne aggodj.
2013. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!