Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez rosszul esett a pszichológu...

Ez rosszul esett a pszichológusomtól, de jogosan?

Figyelt kérdés
Minden héten 1x járok hozzá. Most 5 hétig nem tudok hozzá menni (már lassan lejár) mert azt mondta, hogy szabadságon van és vidéken dolgozik viszont van egy ismerősöm aki szintén hozzá jár és Ő volt nála egyik nap. Szóval "becsapott". Vagy lehet, hogy csak arra az 1 napra jött fel? Nem is tudom miért de eléggé rosszul érintett. Még elég kezdetlegesen haladunk szóval kb 1 hónapja járok hozzá és mondta hogyha baj van hívjam és bejön a szabadságán ha kell de egy kicsit rosszul esik. Nem is tudom miért. Nem túl nevetséges ez? Meg volt egy álmom, hogy hívom és rám nyomja a telefont mert nem akarja, hogy a páciense legyek és ettől nagyon tartok mivel másnak már nem tudnék megnyílni úgy érzem :/

2014. ápr. 13. 19:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kerdezz ra konkertan hogy becsapott-e legyel oszinte.
2014. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A terápia során fontos, hogy bízz a pszichológusodban, úgyhogy a gyógyulásod érdekében is fontos, hogy őszintén megmondd neki a problémáid és aggályaid. A leírásod alapján elég tapasztalt pszichológusnak tűnik, nem hiszem hogy leszúrna érte, ha pedig igen, ott vele van a baj! Egyébként bármi oka lehet annak, hogy lemondott, lehet így tartaj hasznosabbnak számodra, lehet hogy a másik emberrel korábban lebeszélte vagy valamiért fontos volt megtartania a terápiát, vagy egyszerűen ennyire volt ideje most. Természetes, ha rosszul esik kicsit, de beszéld meg vele! :)
2014. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 homo ludensz ***** válasza:
Ne agyalj ezen többet mint amennyit megér ez a probléma. Szépen csendben hidald át és mikor esedékes keresd fel de még nyomokban sem fedezzen fel benned szemrehányást vagy hasonlót. Átéltem hasonlót én is mikor ott ültem a megbeszélt időpontban és kijött majd elnézést kért hogy most nem tud velem foglalkozni mert "életmentő beavatkozásra" van szüksége egy másik páciensének.Felálltam és elköszöntem és az járt eszembe hogy lám az én helyzetem nem ily tragikus.Gondolj a félig vízzel telt pohár + vagy - megítélésére. A minap szintén időpontra mentem "havi kontrollra" és 40 percet bent volt egy illető a pszichiáter dokinőnél mikor azon keseregnek hogy 5-6 perc jut egy páciensre. Felvetődött bennem hogy esetleg magánbeteg volt az illető? TB. re járok tehát akkorra megyek mikorra hívnak. Nincs pénzem sem magán pszichiáterre sem magán pszichológusra.
2014. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!