Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Regebben tettem fel mar kerdest ezzel kapcsolatban. Elkezdtem egy egyetemet, de nem tetszett, ezert otthagytam. Most elso ev vegen vagyok egy masik egyetemen, de ugy erzem, hogy egyszeruen ezt az egyetemet soha nem fogom elvegezni. Ha haza megyek hetvegen olyan eletvidam, boldog vagyok, ahogy visszaerek minden nap sirok. Muszaj elvegezzek egy egyetemet(mert elvarjak tolem), de egyszeruen undorodom ettol. A szuleimnek nem merem persze elmondani.

Nagy a valoszinusege annak, hogy ezt az evet meg kell majd ismeteljem. Nem merek a szuleim ele allni, MEGINT, viszont folytatni meg nem birom, honapok ota ezen orlodom minden egyes nap.

21L


2014. máj. 5. 09:02
 1/4 anonim válasza:
Úgy gondolod, hogy másik egyetemen se lenne jó? Szerintem jó lenne ha elmondanád a szüleidnek. Mi volt mikor az első egyetemet ott hagytad? Ki akadtak, vagy mi volt?
2014. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megertettek, mert mondtak, hogy tudjak, hogy milyen, ha valaki nem szeret csinalni valamit. Azt mondtak kapok meg egy eselyt, de tobbet nem.

Ezt az egyetemet az elejen szerettem, de olyan december fele annyira megutaltam, hogy azota folyton ragodom.

A helyzet az, hogy mar minden egyetemen felvetelizni kell, es nem tudom hova juthatnek be(most angol-nemeten vagyok)

2014. máj. 5. 09:20
 3/4 anonim válasza:
Megesik, hogy az ember töbször is hibázik, mire rájön, hogy hol is lenne a helye. Erről te nem tehetsz, ezt meg kell érteniük a szüleidnek és támogatniuk kell! Beszélj velük mindenképp, és ne egyszerre, hanem inkább külön, talán úgy jobban átérzik a helyzeted. :) Amúgy ez az angol-német a te választásod volt?
2014. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha gondolod nyugodtan írhatsz üzit is ha úgy van, ha esetleg beszélgetni szeretnél.
2014. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!