Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki úgy depressziós,...

Lehet valaki úgy depressziós, hogy nincs mindig rossz kedve?

Figyelt kérdés
Nem a mániás depresszióra gondolok, hogy periodikusan válzozik a hangulat... Hanem csak úgy simán... Szóljatok, ha nem érthető...:)
2009. dec. 27. 15:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, lekötnek a hobbijaim, bár olyan különösebb hobbim nincs. Szeretek sportolni a szabadban, de most hideg van, szóval azt nem csinálom. Egész nap netezek, dvd-zek, meg zenét hallgatok. Szívesen kimozdulok a barátaimmal, de nehezen tudjuk összehozni, mert kevés szabadidőnk van. Most mindenki otthon punnyad, majd szilveszterkor lesz buli.
2009. dec. 27. 16:14
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyiből leírva annyira vagy depressziós, mint ahogy én mondjuk erdei barnamedve:)

Miből gondolod, hogy depressziós lennél?

2009. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát gyakran sírok, meg évek óta szerelmes vagyok, de szeretnek viszont, és csomószor ha meglátom, akkor szorul a torkom, meg a mellkasom.

Hülyeségeken gondolkozom, tanácstalan vagyok a jövőt illetően, sokszor gondolkozom az élet dolgain, meg a halálon, és mindig elkeseredem. Sokszor félek, h megőrülök, vagy hogy nem bírom tovább.

2009. dec. 27. 16:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem inkább kamaszkornak tűnik ez. Évek óta szerelmes vagy, de viszontszeret? akkor ebben mi is a baj?
2009. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi... NEM szeret viszont...:(
2009. dec. 27. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:

A szerelem (viszonzatlan) simán oka a hangulati labilitásnak....

Nem depi vagy, hanem szerelmi beteg.

Bár egyes kutatások szerint az antidepik kigyógyítják a szerelmet is :-))))

Ne haragudj, nem kinevetlek, én is kínlódom egy pasi miatt és nekem is olyan, mint a depresszió. Én már voltam is klinikailag depressziós és tényleg hasonlít. Azt leszámítva, hogy ezek az érzések most teljesen indokoltak, tehát nem betegesek. Át kell menni rajta, meg kell gyászolni.

2009. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!