Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy bírjam ki buszozást?

Hogy bírjam ki buszozást?

Figyelt kérdés
Generizált Szorongásom van, buszra kell szállnom rosszul leszek, izzadás, zsibbad egész arcom, kezeim, nehezen kapok levegőt, ájulásérzet, deperszonalizáció. Cipralex+frontint szedek 1 hónapja, de semmi javulás :(( holnap utaznom kellene, mit csináljak, hogy kibírjam? hiperventilláció miatt úgy tudom akár el is ájulhatok, eléggé elvagyok keseredve, mert 1 hónapja és 4 napja szedem cipralexet+frontint, és semmi sem javult :(
2014. máj. 18. 14:17
 1/10 A kérdező kommentje:
2x írtam ki mióta szedem, bocsi mindenkitől :S
2014. máj. 18. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
vonat?
2014. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vidéken nem közlekedik vonat, pedig azon még tűrhető az állapotom, csak ez a retek busz van+ kocsi, de abban is rosszul vagyok :(
2014. máj. 18. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Látod, ez a gond!

Hogy még fel sem szálltál a buszra, de már generálod a szorongásodat, hogy majd milyen rosszul leszel!


Felszállsz, és kész! Tudatosítsd magadban, hogy ebben semmi szörnyű nincs.

2014. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bicikli vagy motor
2014. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem tudom mit csináljak, mikor még nem szállok fel, nincs gond, de mikor elindul busz végem van :( alig kapok levegőt, és szép lassan jön a többi tünet is :(
2014. máj. 18. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
busz a legkozelebbi varosba, aztan vonatra atszallsz
2014. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
próbálj lazítani, meditálni: ki kell kapcsolnod egy kicsit a gondolataidat mert így még rosszabbul leszel holnap. Teljesen kiidegeled magad így. Mondogasd magadban hogy minden rendben lesz és nem fogsz pánikolni. Mennyit fogsz utazni?
2014. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
80 kilométer, és semmi lehetőség átszállni vontatra
2014. máj. 18. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

ajj sajnállak, tudom milyen rossz mert velem is ez van:/ még a 10 perces buszozást se bírom pedig direkt azzal jártam haza suliból, hogy megszokjam, meg sokan mondták hogy le kell győznöm a félelmem hogy meglássam nem is olyan rossz. hát nem lett jobb semmi:/ a lényeg hogy tudd, semmi nem fog veled történni, nem ájulsz el, nem fulladsz meg mert ezt "csak" a stressz meg szorongás okozza, nem vagy ténylegesen rosszul. legalábbis nekem ezt mondta az orvosom és még tényleg nem történt velem semmi komoly. próbáld meg majd valamivel elterelni a figyelmed, hallgass zenét, nézd a tájat, vigyél magaddal hideg vizet hogy azt tudd kortyolgatni. a lényeg hogy próbálj meg ne azon agyalni h rosszul leszel, bár tudom ez nem ilyen egyszerű. nekem még az is segít ha olyan busszal megyek amin nincs annyi ember, inkább képes vagyok hajnalban elindulni valahova. ha mégis rosszul lennél próbáld meg lassan venni a levegőt! 3 másodpercig beszívod, 5ig lassan kifújod a szádon. a gyógyszereid meg akkor cseréld le mert ennyi idő után már hatniuk kéne.

hát sok sikert és kitartást, majd írd meg mi volt!:)

2014. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!