Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fodor Sándor pszichológushoz...

Fodor Sándor pszichológushoz járt valaki Szegeden? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 20:06
 1/3 hektorr7 ***** válasza:
nem ismerem sajnos, de a férfi pszichokat nem kedvelem. Nem olyan empatikusak és segítőkészek mint a női pszichológusok!
2014. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert te nem kedveled első a férfi pszichológusokat, attól még 1. lehet nagyon jó szakember 2. lehet, hogy a kérdezőnek semmi baja nincsen vele.
2014. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Meglehetősen régi kérdés, de most bukkantam ra.

Nekem sajnos nincs jó tapasztalatom az említett szakemberrel.

Lehet h rossz napja volt , vagy akarmi de elég flegma es beszólogatós volt 21 eves fiu vagyok , nem tudom a melegsegem elfogadni, anyukam is elitel miatta, csalodasnak stb vagyok titulalva. Lenyegeben ennyi. Olyan kijelenteseket tett ami szerintem nem helyenvalo egy pszichologusnal.

A kozepkoru ferfiak akik nelegek mind boldogtalok mert a meleg ferfiak a kulsosegeket tartjak nagyra, es ennyi idosen nem a legvonzobbak mar a ferfiak. Maganyosak keves baratjuk van. Parom es koztem 5 ev van, szerinte birtokolni akar engem a parom, mondvan ez szokas a honoszexualisoknal h idosebb fiuk, ferfiak birtokolni akarjak a fiatal helyes sracokat...


Modnta mindezt szűk 40 percben, egyetlen alkalom utan, amikor kerdeztem h hol kell fizetni nala vagy a recepcion semmit nem mondott csak a kezevel mutatta h ott az ajto...


Kb egy eve volt ez, de meg mindig van hogy eszembe jut amiket mondott , szo szerint irtam amiket mondott, rossz elmeny volt, en nem ajanlom.


Ettol fuggetlenul lehet h mas jellegu psziches problemakban tud segiteni, de nekem nem volt az az erzesem h teljesseggel partatlanul all pl a melegseghez .

Furcsalltam is mivel egy kozeli ismerosom ajanlotta h neki nagyon jot tett es hogy mennyire motivalo, szoval nem tudom.

2019. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!