Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedély javító abbahagyása...

Kedély javító abbahagyása után alkohol?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok most lettem májusba Cipralex nevű gyógyszert szedtem 2 és fél hónapon keresztül pánikbetegségre.1 hete abbahagytam a szedését kb, mert megakartam ünnepelni a születésnapom ha már 18 lettem :D a mai nap megittam 1 fél pohár wiskyt még annyit se szerintem és elég furcsán éreztem magam olvasgattam fórumokat azt mondták hogy ők aznap nem vesznek be gyógyszert és akkor nincs bajuk. Az lenne a kérdésem hogy a holnapi nap alkoholt fogyaszthatnék?Vagy kivan zárva?Mert a mai nap után átgondoltam egy kicsit a helyzetet.

2014. máj. 23. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem szedsz be előtte gyógyszert 1-2 napig, akkor valószínűleg nem lesz gond ha iszol egy pohárkával, ha pánikbeteg vagy akkor egy kevéstől is lehet rosszul érzed magad pszichés okokból kifolyólag
2014. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem annyira durva a pánik betegségem, de mégis a gyógyszer hatása alatt jobban éreztem magam jóval.1 hete nem vettem be kb és elég durván meglátszott rajtam mióta nem szedem kb egész napokat szédelgek és kordinációs zavaraim vannak. El is ment a kedvem a szedésétől ha ennyire ráleet szokni hogyha 1-2 alkalmat kihagyok akkor teljesen rosszul leszek.
2014. máj. 23. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
pánikbetegségre nem a legjobb mód a gyógyszeres kezelés...
2014. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hektorr7 ***** válasza:
Antidepresszáns alatt ne igyál alkoholt betegtájékoztatón am. minden rajta van. Ha meg nem világos kérdezd meg orvosod
2014. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!