Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak durva bűntudata van, ami egyszerűen tönkreteszi az életét. A legnagyobb baj ezzel az, hogy sokszor nem is olyan dolgokról van szó, amiket meg lehetne oldani, hanem olyanokról, amiket tulajdonképpen el sem követett, csak bebeszélt magának.

Pánikbetegsége is van már évek óta, ami egyre rosszabb.

Pszichiáterhez/Pszichológushoz nem tud menni, mert egyetem mellett nincs rá ideje.

Én tartom benne a lelket, viszont manapság már nem igazán tudok neki mit mondani.

Szeretném valahogy megnyugtatni, valahogy feledtetni vele az egészet, de mindennapos lett a dolog.

Ha pedig végre elmúlik, akkor éppen pánikol.

Nem szeretném, hogy úgy érezné, menthetetlen a dolog és úgy érezné, ez mindig is így lesz, mert tudom, hogy nem.



2014. máj. 27. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy órája egy héten kell hogy legyen pszichológusra, ha nincs az kifogás. Ez róla és az életéről, egészségéről szól!
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!