Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fizikális problémáim...

Milyen fizikális problémáim lehetnek, ha sokat idegeskedek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan helyzetbe vagyok, hogy okom legyen nyugodtnak lenni. Mindig is kb mindenen idegeskedtem, gyomor idegem van, hányinger, olykor hányok is az idegességtől, szédülök, enni nem birok, remegek, verejtékezek, hiába próbálom nyugtatni magam, nem sikerül. Most főképp összejött minden, itthon és az iskolában egyaránt. Mindenben próbálom a maximumot nyujtani, jobban teljesítek az átlagnál. Mennyire hat ki az egészségi állapotomra ez? Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire stresszes? Orvoshoz nem merek menni, mert felírna valamit, ami lehet álmosít, vagy más mellékhatása lehet.

2014. jún. 9. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomorsavtúltengés, gyomorfekély, hasmenés, szív-problémák, hajhullás, stb.
2014. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne akarj mindenhol maximumot nyujtani ha ìgy szenvedsz. Sportolj az oldja a stresszt. Ami pedig az egészséget illeti a sok idegeskedes emésztőrendszeri megbetegedésekhez vezet, es szerintem mentálisan is kileszel egy idő után.
2014. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amóta az eszemet tudom, ilyen természetű vagyok, de ez legfőképp általános iskola 2.osztálytól erősödött fel, amikor kaptunk egy idegbeteg tanárt, akinek senki nem felelt meg. Mindig azt mondta, hogy keressek másik iskolát, pedig semmivel sem voltam rosszabb tanuló a többieknél. óvodás korom óta rágom a körmöm, bőröm, van hogy sikerül abbahagynom, de bármi kisebb probléma van, újból kezdem. Kondizni járok, de sokszor van, hogy azért nem megyek le, mert rosszul vagyok az idegtől.
2014. jún. 9. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugtatót ne szedj, inkább egy pszichológust keress fel, aki ki tudja deríteni, mi az oka a problémádnak (annak is van valami oka, hogy ilyen lett a természeted) és segít megszüntetni. Emellett pl. jógázni járj, vagy valami hasonló, direkt stressz elleni foglalkozásra.
2014. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!