Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki, aki szuicid...

Van itt valaki, aki szuicid hajlamokkal küzd/küzdött? Hogy úgy érezte az élete minden területen romokban hever és rossz az egész élete? Ha igen, nektek mi segít/segített kitartani? 19/L

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 18:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,illetve az előzők válaszait is! Nem rád értettem,megértettem,hogy mit szerettél volna mondani.Nekem nincs semmi bajom azzal,hogy ki milyen hitű,sőt tényleg jó,hogy ki is fejti.Csak hirtelen kezdett megjelenni számos nem ehhez a kérdéshez tartozó válasz,hanem sokkal inkább vallási kérdésekhez illők.Ezt kérdeztem a válaszolóktól is,de remélem senki nem vette támadásnak.
2014. júl. 30. 20:26
 22/22 anonim ***** válasza:

Aki az öngyilkosságon gondolkodik, és hisz valamilyen felsőbb erőben, igazságszolgáltatásban, visszatartó erő, hogy vajon mi lesz a tette következménye?

Ezzel kapcsolatban is olvasgattam neten – annak idején- , pl. hogy Isten megbocsátja e az öngyilkosságot, meg hasonló témákban.

Megnéztem többek közt az alábbi videót:

Tamara Laroux Shot Herself, & Went to Hell, Then to Heaven and BACK!!

http://www.youtube.com/watch?v=HGQDkCi-OIY


Lehet, hogy egy szubjektív élmény volt, mindenesetre nem úgy tűnik, hogy hazudik a nő. Valami támpontot ez is adhat arról, hogy nem szabad öngyilkosnak lenni, és ezzel a további kontroll lehetőségéről, a saját sorsod felett, lemondani. Nem szabad gyengének lenni, engedni a „gravitációnak”.

Van egy másik videó is itt nem öngyilkosságot követett el az illető, hanem egy baleset érte:

Howard Storm (Part 1 of 5) former atheist - near death experience (NDE)

http://www.youtube.com/watch?v=J_GmifF8Fkc


Az öngyilkosság azt jelenti, hogy engedsz a „gravitációnak”, a rossz felé húzó erőknek. Akármilyen börtönnek is érzed a testet, a szenvedést, utólag kiderülhet, nagyon is komoly védelmet ad a test a léleknek.

2014. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!