Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most ezek miatt tényleg...

Most ezek miatt tényleg aberrált, nem normális vagyok?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta,azért mert a haverjaimmal akik 1-2 évvel idősebbek mindig kocsmában találkozunk(17/l vagyok)mert ők nem akarnak máshova jönni.És nem érti meg hogy azért megyek velük,mert nem akarok semmiképpen sem egyedül maradni.

Úgy vagyok vele hogy nem állhat abból az életem hogy tanulok/dolgozok,és úgy hogy a pénz jó,de ettől még nem lesz normális élete az embernek,a pénz nem javít meg mindent.

Most ezekért tényleg aberrált lennék?



2014. aug. 2. 17:55
 1/2 anonim válasza:
hát ez hülye, mi a problémája tulajdonképpen? nem szeretsz unatkozni, egyedül lenni, szóval kocsmába mész. rádszólhatna akkor azért is, hogy amikor éhes vagy akkor kajálsz
2014. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerősöd nincs tisztában a szavak jelentésével . Különben is, neki van egy véleménye, de a tiéd lehet más. Sajnos nem valami toleráns az ismerősöd.
2014. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!