Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióval küzdők, hogyan...

Depresszióval küzdők, hogyan tudtok helytállni a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válasza érdekelne, akik állandó délelőttös műszakban dolgoznak és nagyon korán kelnek. A depresszió miatt állandóan fáradt vagyok, álmos vagyok, nem tudom magam kipihenni, nincs semmi energiám, le vagyok lassulva, nem vagyok összeszedett. Hamarosan kezdenem kell majd egy munkahelyen, csomagolómunka, állandó délelőttös műszak. Nagyon félek, nem tudom, hogy leszek képes helytállni, ha így, itthon, munka nélkül is ezek a tüneteim, amiket írtam. Ti hogy birkóztok meg ezzel a problémával, milyen tanácsot tudnátok adni?
2014. aug. 12. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen kell korán kelned hozzá tudsz szokni.

Ugyan nem szeretem a munkám, de úgy érzem mindenképp jót tesz, hogy van rendszeres elfoglaltságom emberek között, ahol azért illik "jó pofát" vágni. Persze a depresszió akkor is meg van, de jobban össze tudom magam szedni, mint amikor munka nélkül voltam, vagy anno nyári szünetem volt. Simán aludtam 14 órákat és akkor is fáradt voltam, most azért ez már nincs. Lehet, hogy téged is kicsit helyre tud rakni és meglátod, hogy vannak még rejtett tartalékaid.

2014. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!