Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon Félek a férfiaktól, de...

Nagyon Félek a férfiaktól, de nem tudom miért. Tud rá választ?

Figyelt kérdés

Szóval talán 2 éve alakult ki bennem ez. Amióta Pestre járok suliba és mindig egyedül lépek ki az utcára, nem társaságban. Régen ez nem így volt.

Szóval megérzem, amikor 1 férfi úgy néz rám, hogy közbe a szexre gondol azt főleg, ha velem. Nagyon félek már tőlük. Tudom leginkább azért vonzom őket ennyire, mert sugárzok magamból valamit.. Próbálom nem mutatni és oda se figyelni. De már nagyon aggaszt a helyzet.

Nem erőszakoltak meg soha, mégis úgy érzem, mintha mégis. Amikor anyum kérdezi, hogy biztos nem történt velem semmi? Nem tudok rá válaszolni, persze volt már olyan, hogy beakartak húzni 1 kocsiba, de nem történt semmi, kb. minden nap beszól minimum 1 munkás. Volt már, hogy buszon lefogdostak, volt hogy megfolytogattak, volt, hogy megsimogatták a combom. De rólam ruha soha nem került le. És mindig képes voltam megvédeni magam.

Sajnos kihat mindenre, mivel nem járok el szívesen. Félek, hogy oda vagy vissza fele hányan találnak be.

Fiút nem tudok szerezni, mivel ahogy megérzem, hogy vonzódik felém én eltaszítom és falat verek magunk közé.

Nem tudom mit tehetnék és mi áll mögötte.

Kérlek segítsetek.

16/L


2010. jan. 13. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"És mégis kin próbáljam ki??? XD" Tesód van?:DD
2010. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Van, de nem él velünk..
2010. jan. 14. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Pl a falon, hogy hogy visz, és milyen messze. Aztán magadon is kipróbálhatod.

Kifújsz a levegőbe és bele sétálsz a hulló permetbe.

Én kipróbáltam, megnyaltam, csípni csíp, de azért nem vészes.

Az persze nagyon rossz lehet, ha rendesen szembe és orrba kap.

2010. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!