Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19 évesen az jár az eszemben,...

19 évesen az jár az eszemben, hogy mi lesz, ha megöregedek, mert rövidnek látszik az élet meg néha alvás előtt rám jön a depresszió olyan dolgok miatt, hogy mi lesz, ha meghalnak a szeretteim, meg ilyenek, ez ellen nem is tudok tenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elhiszed nekem, hogy 19 évesen még szinte gyerek vagy, és örülj, hogy még csak ennyi vagy. Én megértem ezt, mert én is ilyen voltam, de most 28 évesen örülnék, ha még csak 19 lennék. Még nagyon fiatal vagy, előtted az egész felnőttkor, és járj társaságba, menj bulizni, élvezd az életet, keveredj kalandokba, hogy legyen egy olyan korszakod, ami teli lesz élményekkel, és ne úgy emlékezz vissza a fiatalságodra, hogy úgy ment el, hogy nem történt semmi. Baromi szar, hidd el, és te még meg tudod előzni.
2014. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!