Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számithatok a Pszichiátri...

Mire számithatok a Pszichiátrián? Elmentem az orvoshoz és kaptam beutalot, mert van pár fóbiám föként szociál fóbia. Gyogyszereket fogok kapni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 19:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, jól mondja az előző, antidepresszánsból nekem pl. a harmadik volt jó. Bár ha tényleg szociális fóbiád van, arra úgysem antidepresszánst kapsz, inkább valamilyen szorongásoldót. A lényeg, hogy ha bármi gond van, az orvosnak szólj először, és ne magadat próbáld kezelni, mert ha önkényesen változtatgatod az adagolást, abból jó nem fog kisülni. Egy pszichiáter ezt tanulta legalább 10 évig, és nem fűződik érdeke ahhoz, hogy te rosszul érezd magad, tehát bízz meg benne, és akkor minden rendben lesz.


(Egyébként én nem tapasztaltam különösebb mellékhatást a szorongásoldóktól. Csak annyit, hogy végre tudtam rendesen aludni éjszaka.)

2014. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 6. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!