Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexmániás vagyok, mi lehet...

Szexmániás vagyok, mi lehet az oka, és hogyan tudnék túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Ami aggaszt, sőt, mostmár konkrétan idegesít, hogy minden csajt megnézek az utcán! Elég egy szexi magassarkú, mintás harisnya, rövid szoknya, passzos fölső. Vagy ha nincs semmi, csak megtetszik az arca, és egyből elképzelem, hogy előttem térdel, és úgy néz rám. A NAGYONrövid rövidnacitól meg konkrétan eldobom az agyam! :D

Nem vagyok "béna" pasi, nem bámulom meg őket, próbálok uralkodni magamon, de tudatalatt állatira beindulok tőlük, és kész.. elvesztem a "józan ítélőképességem".

És utálom, hogy ilyen befolyásolható vagyok!! Utálom, hogy a csajok visszaélnek ezzel, kirívóan öltözködnek, és bármit megkaphatnak (munkát, pasit, kivételezést)!!!! - csak mert jól néznek ki! Utálom, hogy nekik áll a világ! - meg a más is. :/


Miután bekattantam, érzem magamon, hogy csökken a tartásom, hogy ez gyengeség! Hogy nem tudok úgy beszélni egy fullos csajjal, hogy ne jöjjek zavarba (pedig 20x annyit tettem le az életben ténylegesen, mint ő!!!) hogy alárendelődök, nem becsülnek meg úgy, ahogy szeretném, és utána meg rágom magam, mint most. :/


Jó pasinak számítok, és persze kívülről a problémámból nemsok látszik. Van barátnőm is, akiről tudom, hogy nem tökéletes, de talán jobb is, mert ha totál fullos lenne, 5percenként ráizgulnék :S Ha vele is csak találkozunk, egyből elvonják a figyelmem valami "fránya" részletek. Akár más csajok, akár a szexi nyaka, vagy combja, és kész. Onnantól beszélhetünk akármiről, csak a szexre tudok asszociálni. :S Gyakran csináljuk, és sokszor oltári jót, de hiába, max 1 napig tudok tisztán látni, aztán megint elég egy ribi, hogy elcsavarja a fejem. :S

Sokszor vágyat érzek arra, hogy ezeket a csajokat, akik kidobják mindenük, röhögcsélnek, és azt hiszik körülöttük forog a világ, jól meg ...! de úgy nagyon durván, csak azért mert én ebben egyfajta "igazságosztást", egy lelki kielégülést éreznék. Hogy itt van, megkaptad te kis...! :/

Még annyit, hogy egyáltalán nem vagyok felszínes pasi, nagyon romantikus tipus vagyok, és minden vágyam, hogy egyszer megtaláljam azt a lányt, aki a bomba külső mellett olyan plusszokkal is rendelkezik, amik végre kivernék a fejemből a többi csajt :/


Elsősorban KOMOLY hozzászólásokat szeretnék kapni, mert tényleg nagyon frusztrál ez a dolog.. szeretném megtalálni a problémám mögötti jelentést, hogy pontosan mi lehet ennek a gyökere, és vajon mi a megoldás rá, hogy végre egy tökéletes csaj mellett is FÉRFI maradhassak, és ne csak egy kiskutya pórázon :/ 20/F


(ui: a trágárságszűrő meg elmehet a....! 10x kellett újraírnom miatta! Szólásszabadságba hagy beszéljek már úgy, ahogy én akarok!! :D )



2014. szept. 5. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Amikor olvastam a kérdésedet, azt hittem, egy 15-16 éves kisfiú nyafog...
2014. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Nagy valószinűséggel az is egy nyavajgós faasz .
2014. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
hát ezek eddig igazán hasznos hozzászólások!
2014. szept. 5. 22:20
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Te nem szexmániás vagy, hanem húszéves! Ez így normális.
2014. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

haggyad már, hogy így normális!


>>>>van egy problémám, ami engem aggaszt! szeretném megoldani!<<<<<<

nagyon egyszerű odaírni, hogy "ez így normális", meg "ááá, nincsen semmi gond".. De ezaz, hogy VAN! :D

másképp minek írnám ki a lelkem itt a gyökereknek, remélve, hogy hátha értelmes választ is kapok? :D

2014. szept. 5. 22:35
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg ez nem normális.

Sajnos itt nem nagyon fogsz erre értelmes válaszokat kapni, mert erről egy szakembert kell megkérdezned, amit itt elég csekély eséllyel találsz. Úgy tudom (de javítson ki valaki, ha rosszul), hogy el kell menned a háziorvoshoz, ott előadod a mondandódat, ő meg beutal egy pszichiáterhez. Ilyen esetben ő tud segíteni, akár hipnózissal vagy valami anonim klubba való beiratással.

A Te bajod ugyanúgy kényszer/mánia, mint az alkoholizmus.

2014. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Persze, mindjárt orvoshoz! Főleg pszichiáterhez! A pszichiátria bevallottan semmit sem tud az emberi agy működéséről, csak tömik a "gyógyszert" a páciensbe.

Igenis, ez így normális. Húszéves fiú a legyet is röptibe, - mondták apáink - meg az apró krumplit is, csak el ne guruljon.

Ez a fajfenntartási ösztön, atavisztikus örökség, ezzel nemigen tudsz mit kezdeni, túl kell esni rajta mindenkinek, mint a fogzáson.

2014. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Már bocsánat, de elég nagy baromságokat írtok. Normális, ha valakinek nagy a szexuális étvágya, de ezé a srácé már túlmegy a normális kategórián, amit az jelez a legjobban, hogy őt magát is zavarja, és változtatni szeretne rajta. Megkérdezhetem, hogy egyébként szereted a barátnődet, annak ellenére, hogy a külsejét nem találod fullosnak? Én olyasmiket tudnék ajánlani, hogy próbáld extra sporttal levezetni az energiáid, illetve beszélj erről egy orvosnak, hogy nem-e lehet, hogy ennek valami fizikai/hormonális vagy hasonló eredete van. Azt tudom, hogy egy hormonzavar lecsökkentheti a libidót, ilyen logikával elképzelhetőnek tartom, hogy extrán meg is emelheti. Ha semmi ilyesmi nem válik be, akkor esetleg keress fel egy jó szexuálpszichológust, ők ennél erősebb esetekkel is gyakran szembesülnek szerintem :)
2014. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Uccsó!

"de hiába, max 1 napig tudok tisztán látni, aztán megint elég egy ribi, hogy elcsavarja a fejem. :S"

Szerinted ez túlmegy a normális kategórián? (1 teljes nap???) Akkor te még nem láttál normális húszéves fiút.

2014. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Láttam már egy párat, elhiheted :) De az más dolog, ha valaki megnéz egy nőt az utcán, és megállapítja hogy ez jó nő, és más az, ha minden nőt röptében el akarna kapni kb. Van jó pár fiúbarátom, és voltak pasijaim, illetve van most is, több mint őszinte kapcsolatom van mindannyiukkal, így úgy érzem nagyjából van azért egy képem erről. Szerintem a kérdezőt az nem zavarná, ha csak simán megtetszenének neki a csajok az utcán, és néha elkalandoznának a gondolatai, épp az zavarja, hogy ő maga is túlzásnak érzi ezt, pedig 20 éves fiúként gondolom ő aztán tényleg képben van azzal, hogy mi számít átlagos szexuális étvágynak, és mi az ami még szerinte is sok :D
2014. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!