Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexmániás vagyok, mi lehet...

Szexmániás vagyok, mi lehet az oka, és hogyan tudnék túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Ami aggaszt, sőt, mostmár konkrétan idegesít, hogy minden csajt megnézek az utcán! Elég egy szexi magassarkú, mintás harisnya, rövid szoknya, passzos fölső. Vagy ha nincs semmi, csak megtetszik az arca, és egyből elképzelem, hogy előttem térdel, és úgy néz rám. A NAGYONrövid rövidnacitól meg konkrétan eldobom az agyam! :D

Nem vagyok "béna" pasi, nem bámulom meg őket, próbálok uralkodni magamon, de tudatalatt állatira beindulok tőlük, és kész.. elvesztem a "józan ítélőképességem".

És utálom, hogy ilyen befolyásolható vagyok!! Utálom, hogy a csajok visszaélnek ezzel, kirívóan öltözködnek, és bármit megkaphatnak (munkát, pasit, kivételezést)!!!! - csak mert jól néznek ki! Utálom, hogy nekik áll a világ! - meg a más is. :/


Miután bekattantam, érzem magamon, hogy csökken a tartásom, hogy ez gyengeség! Hogy nem tudok úgy beszélni egy fullos csajjal, hogy ne jöjjek zavarba (pedig 20x annyit tettem le az életben ténylegesen, mint ő!!!) hogy alárendelődök, nem becsülnek meg úgy, ahogy szeretném, és utána meg rágom magam, mint most. :/


Jó pasinak számítok, és persze kívülről a problémámból nemsok látszik. Van barátnőm is, akiről tudom, hogy nem tökéletes, de talán jobb is, mert ha totál fullos lenne, 5percenként ráizgulnék :S Ha vele is csak találkozunk, egyből elvonják a figyelmem valami "fránya" részletek. Akár más csajok, akár a szexi nyaka, vagy combja, és kész. Onnantól beszélhetünk akármiről, csak a szexre tudok asszociálni. :S Gyakran csináljuk, és sokszor oltári jót, de hiába, max 1 napig tudok tisztán látni, aztán megint elég egy ribi, hogy elcsavarja a fejem. :S

Sokszor vágyat érzek arra, hogy ezeket a csajokat, akik kidobják mindenük, röhögcsélnek, és azt hiszik körülöttük forog a világ, jól meg ...! de úgy nagyon durván, csak azért mert én ebben egyfajta "igazságosztást", egy lelki kielégülést éreznék. Hogy itt van, megkaptad te kis...! :/

Még annyit, hogy egyáltalán nem vagyok felszínes pasi, nagyon romantikus tipus vagyok, és minden vágyam, hogy egyszer megtaláljam azt a lányt, aki a bomba külső mellett olyan plusszokkal is rendelkezik, amik végre kivernék a fejemből a többi csajt :/


Elsősorban KOMOLY hozzászólásokat szeretnék kapni, mert tényleg nagyon frusztrál ez a dolog.. szeretném megtalálni a problémám mögötti jelentést, hogy pontosan mi lehet ennek a gyökere, és vajon mi a megoldás rá, hogy végre egy tökéletes csaj mellett is FÉRFI maradhassak, és ne csak egy kiskutya pórázon :/ 20/F


(ui: a trágárságszűrő meg elmehet a....! 10x kellett újraírnom miatta! Szólásszabadságba hagy beszéljek már úgy, ahogy én akarok!! :D )



2014. szept. 5. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy 55 éves férfiként van némi ismeretem a tesztoszteron működéséről, és hatásairól. Választott szakmám is ez lett volna, de megcsömörlöttem a sok hazugságtól, amit az egyetemen meg akartak etetni velem, és inkább váltottam. Az, hogy neked nőként mit vallanak be a pasik a szexuális étvágyukról, köszönő viszonyban sincs a valósággal, hiszen így is egyebet se hallunk, mint hogy a férfi nem is tud másra gondolni, csak a szexre. A férfi agyban húszéves korra 4x akkora terület van lefoglalva a fajfenntartás irányítására, mint a nőiben. A nőkében ugyanekkora területet foglal le a létfenntartás funkciója. Okosan, hiszen nekik az utódok felneveléséről is gondoskodni kell. A pasik azért is bátrabbak, (vakmerőbbek) mert nekik a létfenntartási ösztönük gyengébb a fajfenntartási ösztön rovására.
2014. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó gondolat lemaradt:

Kedves kérdező! Kiteszek egy kérdést ezzel a címmel: Fiúk nektek hányszor áll fel naponta?

Az ide érkezett válaszokból képet alkothatsz magadnak arról, hogy mi a normális, és mi a túlzás.

2014. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

szerintem butaság kiírni egy ilyen kérdést... Sajnos azt nem látjátok a dologban, hogy az én problémám !mentális!

engem nem érdekel, kinek hányszor áll fel, vagy hogy ez normális-e?!

engem az érdekel, hogy én nem tudom ezt a dolgot fejben lejátszani önmagammal.. ha egy lánnyal beszélgetek szeretnék a szemébe nézni! szeretnék túllendülni a fajfentartási fszságokon, mert annak máskor és máshol van ott az ideje, nem az utcán vagy nyilvános helyeken. :/


szóval leginkább pszichológiai jellegű a dolog.

2014. szept. 8. 11:18
 14/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__60..

Mazsolázz.

Mellesleg meg, ezen nem tudsz változtatni, ez nem Pszichés, hanem sima testi ügy. Évmilliók óta minden egészséges pasi így működik, gondolod, hogy majd pont te fogod megreformálni? Ha boldog akarsz lenni ebben az életben, ne harcolj a világ ellen, mert tuti, hogy alulmaradsz. Vannak dolgok, amik előtt meg kell hajolni, ha tetszik, ha nem.

2014. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyire nehéz felfogása van egyeseknek... Ha simán átlagosan nagy mértékben lenne kanos, akkor hidd már el h nem itt kérne tanácsot, és az nem is zavarná ennyire.. A nagy szexuális étvágy és a nimfománia két eltérő dolog, ideje lenne belátni
2014. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hihetetlen mennyire nehéz felfogása van egyeseknek. Ha 10 pasiból 11 ilyen, akkor mit nem lehet ezen érteni? Mi a nem normális benne?
2014. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Miquel - azt hittem teljesen haszontalan lesz a kiírt kérdésed, de mégse!

Csomóan írták, hogy "a látvány nem elég, fantáziálni kell róla", meg h: "nem szükséges a látvány, elég egy emlék" - ha ez így van, akkor (ahogy gondoltam) főleg nem testi/hormonális kérdés, hanem mentális!


szóval ha nem hagyom a fantáziámnak, hogy elkalandozzon, elvileg megoldódhat a problémám. végülis, a buddhisták is nyomják valahogy! :D

2014. szept. 9. 10:32
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy olyan pasi vagy akit kenyérre lehet kenni. Látsz egy szép nőt, és azonnal elgyengülsz. Nem hiszem hogy te vagy az egyetlen férfi aki így működik, ha viszont ennyire súlyos nálad a dolog, hogy már zavar, keress fel egy szexuálpszichológust. Szerintem te félsz a nőktől. Ezért írtad azt hogy nem igazság hogy ők mindent megkaphatnak.

A párodat egyébként meg is csalod, vagy megáll a dolog annyiban hogy ráizgulsz másokra? Jobb lenne, ha most inkább nem lenne barátnőd, legalább addig amíg nem tisztázódott a helyzet. Előbb-utóbb fel fog neki tűnni hogy ennyire komolyan ráizgulsz másokra. Én megértem hogy ez rossz, de nekem egy kicsit keveset írtál ahhoz, hogy átlássam a dolgot.

2014. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nagyon nem irt neked keveset kedves utolso!!!! Ha szexmanias az az o dolga foleg ha pasi majd megolja maga nem kell szexmanias pasiknak valaszolgatni!!!!!!! Kamu a kerdes
2014. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Válasz egyszerű lődd le magad.
2014. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!