Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te hogy reagálnád le, ha...

Te hogy reagálnád le, ha elmennél egy társaság előtt, és a társaság látványosan kiröhögne téged. Tudnád, hogy rajtad röhögnek, mert hallod, hogy épp senki nem mondott semmi vicceset. Olyan kínos ez, mit lehet erre reagálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon aktuális kérdés.


Sokszor kinéznek az utcán is, mert az én stílusom western csizma, ing, ékszerek stb. Szóval nem a mindennapi converse hulladék neonszínű pulóverekkel. 185 cm magas vagyok a hajam félhosszú hátrazselézett enyhén. A magyar hulladékok csordában közlekednek, és csak csoportosan nagy a szájuk.


Az odaszólásnak szerintem nem sok értelme van.Tovább röhögnek rajtad, plusz még odaszólnak még jobban.


viszont milyen ötlet lenne az, mivel mindig van nálam zsebkés ahogy távolodok kinyitnám és hátulról mutatnám feléjük.


Milyen megoldás ez?

2014. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Odamennék és azt mondanám: Szükségem van a ruhátokra, és a jármüveitekre!


Ha ellenkeznek, összeverem őket, és mennék.

Egy T-800

2014. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbálnék mély levegőt venni, és megpróbálnék valahogy úgy elmenni, mintha csak képzelődtem volna.
2023. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!