Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy a magnézium...

Miért van az, hogy a magnéziumtól ideges leszek?

Figyelt kérdés

A mostanival együtt pontosan 4x figyeltem meg, hogy a magnéziumtól milyen kedvű leszek. Van, amikor mérsékelten ideges, de pl. ma nagyon.. (teljesen harmonikus voltam)


A derékfájásomra próbáltam magnéziumot inni (kerülöm a keményebb gyógyszereket). Miután megittam, 1 óra múlva mintha kicseréltek volna.. Furcsállom, mert valójában nyugtatnia kéne(?)


Más már tapasztalt ilyet?



2014. okt. 13. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó megfigyelés. Magamon is ezt tapasztaltam. Nappal feldob, éjjel meg nem hagy aludni. Úgy hogy csak csínján...
2014. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több embernél is előfordul, ahogy olvastam már. Kíváncsi vagyok miért reagál pont fordítva a szervezetünk(?)
2014. okt. 25. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert pont hogy nyugtat.
2015. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálam is így van.Energiát ad,de úgy hogy megnyomja az amúgy is magas pulzusomat,mellé meg nagyon ideges leszek este nehezen alszom el,mert járnak a gondolatok a fejembe.

Érdekes hatással van rám.Szedni kéne pedig, mert vérvételből kimutatták a magnézium hiányt.Pulzusom megnyomja,meg a testhőmérsékletemet is,mert nem győzöm olyankor levenni a fűtést :D

2015. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
magamon is észrevettem, ahelyett, hogy nyugtatna flusztrált leszek tőle ... belső idegességet okoz amit nem tudok sehogyan sem levezetni, mert pld amikor előjött ez a belső idegesség elmentem futni/tornázni stb levezettem egy kettő, kifáradtam kész,de a Mg bevevése után nemhat semmilyen módszer
2015. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor együtt érzek. Nálam is feldobja (az amúgy is magas) pulzust, melegem lesz és idegessé válok. És nálam is hiány van magnéziumból menstruációkor. Bár ez lehet normális is, nem tudom.

Orvostól még nem kérdeztem, mert féltem, hogy kiröhög :D ...de most már ha nevetne, megmutatom ezt a kérdést :D


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. júl. 30. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Rakérdeztem a neurologusnal azt mondta, hogy a tabletta mg- ot b vitamint meg meg mas mint egy kötőanyagot tartalmaz és az szokta ezt előidézni arra való reakció, neurologus kuirhat receptre mg-ot
2015. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor talán ilyesmi anyagok lehetnek a pezsgőtablettákban is, megvan a magyarázat :)

Köszi a választ! :)

2015. aug. 21. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
valószinű, hogy igen
2015. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!