Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bekattanok vagy csak a pánikbe...

Bekattanok vagy csak a pánikbetegsége egyik tünete ez?

Figyelt kérdés

Kb fél éve volt, hogy kihagytam egy éjszakai alvást, de nem is tudtam aludni (1x0,5-ös frontinnal se), úgy éreztem hogy bekattanok. A bekattanást úgy értem, hogy álltam, néztem valamit és az agyam éreztem hogy úgymond dolgozott, de magamban kiáltani tudtam volna mert kb lefagytam és nem működött rendesen. Attól féltem hogy fennakadnak a szemeim, remegni kezdek és elvesztem az irányítást a testem fölött. Ez pár másodpercig tartott, nem is foglalkoztam vele.

Mostanában sok dolog történt, a pszichés beteg anyám itthon van és kikészít, a suli mellett egy autós sulit is elkezdtem stbstb..

Most tegnap este lefekvéskor bevettem a kis 0,25-ös frontinomat, átgondoltam a napomat, már be voltam fordulva a fal felé, de még ébren voltam. Belegondoltam, hogy milyen lesz már amikor vezetek és akkor puff.. nem fogta fel az agyam hogy lesz jogsim, hogy vezetek majd stb.. aztán néztem magam elé és nem tudtam mit mondani, csinálni, nagyon féltem, hogy most bekattanok és elvesztem a testem fölött az uralmat, remegni fogok meg fennakadnak a szemeim stb.. Utána még pár óráig nem tudtam aludni mert féltem ettől az egésztől, hogy mi van ha újra megtörténik és hogy akkor már tényleg bekattanok.



2014. okt. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem pánik....
2014. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség nem ilyen.

Ez inkább elmebetegség, és ezt nem bántásból írom. Menj el pszichológushoz.

2014. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akire úgy hat a frontin, hogy kikapcsolja az agyat. ne szedd aludj el anélkül. Rossz hatással van rád
2014. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szedd a gyógyszert!Ha anélkúl is vissza tér a gondolat,akkor pszichológus.
2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felvázoltam a házidokinak a szitut, azt mondta hogy ez depresszió. Azóta 2x volt kis ilyesmi, szóval nincs baj :)
2014. okt. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!