Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem ehetek azt, amit...

Miért nem ehetek azt, amit akarok? Már úgy belefáradtam ebbe a csinos test hajszolásába és egy csomó diétázásba?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok és 61 kiló(lány). Igen igen, tudom, hogy nem vagyok sovány, jó észrevétel. Talán annak köszönhető, hogy szeretem a kaját. Minden diétát próbáltam már, 1szerűen nem megy. S az egészséges étkezés sem az igazi megoldás, mert ha megkivánok hirtelen egy vajas kenyeret csokis tejjel akkor nekem nagyon rossz érzés, hogy visszafogjam magam. Rendkivülien jó étvágyam van.....


ÉS nem szeretem a határokat, nem mintha túlhágnám őket, de a gondolata annak is, hogy pl. fél porciót ehetek csak vagy 1 szelet sütit, hát ezzel kilehet engem kergetni a világból. Most mit csináljak ? Sztetek a diétázást nem az olyanoknak találták ki, mint én ? Mert én már kezdem azt hinni......az életem egy folyamatos küzdelem és nem hiszem, hogy igazságos. Nem én tehetek az étvágyamról .......viszont 2 évvel ezelőtt a 2 hónapig cigarettáztam és amint letettem ott is hagytam. Az például nem fogott meg


Mi a véleményetek rólam ?


2010. ápr. 14. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát hogy nyavajgós vagy az ziher. Az élet küzdelem, a diéta módszer. Ha gyenge vagy hozzá, akkor nem tudsz alakot formálni. Ahhoz nagy kitartás kell. Ami benned nincs. Nincs más választásod, akkor ilyen maradsz, fogadd el így magad, nézhetsz ki jól attól, még, h nem vagy karcsú.
2010. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Tök normális vagy sztem! Nem kell midekinek David Baeckhamnére hasnlítani! Az gusztustalan...

Az a go,hogy nem sportolsz! Persze sokan írnák hogy futás,futás,futás,tornázás stb. Úncsii! Most pl elmész futni...és? Dögunalom... de ugyebár sport nélkül igencsak nehézkes lefogyni... Úgy kb. 20-30 év körülire tippellek. Hát, - lehet azt gondolnád hogy késő,de nem az-görkorizz!! Szoktam azt csinálni a csajokkal(összese 3a vagyunk) hogy mindenki hoz magával pénzt,és eszünk 2 gombóc fagyit, - természetesen görkorival megyünk,és szoktunk vinni magunkkal cipőt - és elmegyünk a játszótérre. Tök jó! Általában péntek,szombat és vasárnap délután megyünk. De egy kiadós séta is hatásos. Vagy lovaglás,hullahoppkarika,kézi,tollaslabda,tenisz stb.

Sok sikert!

12L

2010. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne csinálj olyan diétákat amit nem tudsz egész életedben. Csinálod, lefogysz, visszahízol, ezért nincs értelme. Ha olyan kaját eszel ami nem hízlal, de jó minőségű és finom, az meg csomó pénz. Ha milliomos vagy, akkor egyszerűbb a helyzeted. Ha nem akkor esténként járj el kocogni, vagy iratkozz be valami sportra ami érdekel. Úszás is nagyon jó, oda is eljárhatsz. Hat után valahogy bírd ki hogy nem eszel. Ez is rohadt nehéz tudom. De ha eljársz mozogni és hat után nem eszel, akkor valamennyit biztos fogsz fogyni. Ha üdítőt szoktál inni és megy, akkor azt is cseréld le ásványvízre. Én sokáig ice tea függő voltam és most is iszom néha, pl moziban, de hétköznapokon már csak a víz van.
2010. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja igen és ha ráveszed magad, hogy elmenj kocogni, akkor vigyél zenét, hogy ne und szarrá magad:) Fontos a fokozatosság, ne egyből akarj végig futni fél órát teljes erővel!
2010. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Miért jön mindenki a futással? Unalmas, ízület romboló és ismét unalmas :) Biciklizni kell! Árban ugyanott vagy, mintha vennél egy normálisabb futócipőt, ráadásul sokkal nagyobb élmény, arról nem is beszélve, hogy akár az ügyeidet is intézheted vele, nem mennek szét a ízületeid és nem is izzadsz meg annyira, mintha futnál. Nosza, keróra fel!
2010. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A futás minden sport alapja. Még a f1-es pilótáknak is kell edzés gyanánt futniuk. Egyébként ha veszel egy normális cipőt ami arra a talajra való amin futsz, akkor nem fogsz megrokkanni. És az az egész testet mozgatja. Ha biciklizel, akkor többet mint a futásból/kocogásból. Ezen kívül a futás javíta legjobban az állóképességet.
2010. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kocogási profiknak, bár 1általán nem ez volt a kérdés


Ne haragudjatok, de olyanok akik nem élik ezt át azoknak felesleges válaszolniuk......köszönöm, de sajnos egyik válasz sem oldotta meg a problémámat idáig.....

2010. ápr. 14. 16:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló tökéletes választ adott, mire vagy még kíváncsi? Az étvágyadról nem te tehetsz az igaz, de senki más nem tudja kontrollálni rajtad kívül!

Igen, én is átéltem ezt. Igen, én is nagy étvágyú vagyok, (de uralkodok magamon - megtanultam) és igen, az élet baromi igazságtalan és nehéz, ez van. A diétázás még csak nem is a legborzasztóbb dolog.

Ha nem tudod magad kontrollálni akkor ne diétázz, ennél jobb választ nem tudok adni. Próbákozz később..(Elég fiatalka lehetsz még, az írásodból ez jön le.)

2010. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is sokat eszem, ez nem zárja ki a mozgást, sőt még fontosabbá teszi. Tudom mit élsz át, mert mellette rohadt lusta is vagyok, de muszáj akaraterő! Ha nem lesz soha, akkor fogadd el így magad és ennyi. Ha nem teszel a probléma ellen SEMMIT, akkor ne várj rá megoldást. A dolgozatod sem lesz ötös, ha nem tudod az anyagot...
2010. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Írjuk azt, hogy tök mindegy mert úgyis a belső számít? Szép vagy így is? Mi a problémád? Ha dagadtan érzed jól magad, akkor legyen úgy. Sok boldog, jó kisugárzású kövér embert ismerek. Nincs velük semmi probléma. Erre vagy képes.
2010. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!