Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Depresszió vagy valami...

Mi ez? Depresszió vagy valami más? SOS!

Figyelt kérdés
Körülbelül három hónapja kezdődött. Van, hogy csak úgy rám tör a sírás és nem bírom abbahagyni, éjjelente szinte semmit nem alszom és ha mégis akkor rémálmom van. Amikor egyedül vagyok otthon akkor semmihez nincs kedvem és lehangolt vagyok pedig régen tök jól elvoltam egyedül. Vannak barátaim és a családom is megért és mégis úgy érzem, hogy senkim sincs. Mért van ez? Két hónapja megállapítottak nálam valami szívzörejt amira azt mondják, hogy lelki okai vannak és emiatt is nagyon aggódom, mert van, hogy úgy elkezd szúrni a szívem, hogy nem bírok felülni pedig csak 16 vagyok. és még mindennek a tetejébe folyamatos rémképek jönnek elő a fejemben, hogy elvesztem akiket szeretek. Annyira félek. Szeretnék újra normális életet mint régen.

2014. okt. 29. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az. Keress fel egy pszichológust a közeledben
2014. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlterhelted magad túlvállaltad a feladatokat,és a szervezetetd simán jelez hogy ez így nincs rendjén.Vagy ráparáztál hogy valami bajod van" és ezért vagy padlón.A szívzörej ha jól tudom,minden 2.emernek van szóval nem nagy dolog talán,kár rajta idegeskedni.Keresd meg az okát mi volt akkor amikor kezdődött,nem e halt meg valakid az ismeretségi körben..Holnap születésnapom lesz és 2 éve már nem tartom mert a tesóm lelépett pedig már 17 évesk lennénk mindketten ha jól látom 6 perce.Érted miért írom? Mert nekem ez az oka annak hogy padlótfogok ilyentályt. Talán nálad is van valami.Ha nem félsz annyira attól ami a jövő ,csak akkor tudsz örömet találni a jelenben.Vagy valami ilyesmi :)
2014. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. És igen épp ez az, nem tudom, hogy mi a pontos oka. Próbálok visszamenni az időben oda ahol kezdődött, de nem jut eszem be semmi. Amúgy boldog szülinapot! :)
2014. okt. 30. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó lépés lehet, ha felhívod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 számon. Vasárnap kivételével 9-21 óra között érhető el Telekom vagy T-mobile hívószámról. Itt megbeszélheted, történt-e valami az elmúlt időszakban akár otthon, akár a suliban. És segítenek abban is, hogy merre érdemes elindulni segítséget kérni. Érdemes megkérdezni anyukádat, vele mi történt, mikor ennyi idős volt.
2014. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Lehet, hogy felhívom. Tudom beszélni kéne erről otthon, de nem akarom terhelni a családom.
2014. okt. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!