Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki adna pár jó tanácsot?

Valaki adna pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Hali!


Elég nehéz ezt leírni de hátha segít.

Depressziós vagyok ezt már el is fogadtam mindig is probáltam változtatni rajta , de egyre rosszabb lett.

Pár éve még csak vagdostam a kezem,egyre rosszabb lett olyannyira , hogy ezt megse tudom már fogalmazni mi lehet bennem.Elég hihetetlenek fog tűnni amit irok , de már azt is elértem hogy akármikor letudom zsibbasztani a kezem,lábam.Akármelyik testrészemben úgy tudok fájdalmat okozni belülröl hogy csak fekszek és nem csinálok semmit.Ma is például találkoztam az egyik barátommal és nem akartam leütni vagy megverni,de a fejembe egyfolytában az járt hogy beverek neki egyet én magam se értem miért csinálom ezt, minden jó ami még van körülöttem el akarok tüntetni és csak fájdalmat okozni. Öngyilkosságra már régen nem gondolok ,mert élni szeretnék csak nem így.


18 f



2014. nov. 5. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély segíthet abban, hogy rájöjj, hogyan könnyíthetnél a helyzeteden. A 137-00 ingyenes hívószámon vasárnap kivételével minden nap eléred Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!