Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám elfelejteni nem...

Antal15 kérdése:

Hogy tudnám elfelejteni nem gondolni rá?

Figyelt kérdés

Megnéztem az osztàly című drámát és amikor utoljára megalázzák őket amiért másnap fegyverrel mennek be, valamiért nem tudom ezt a megalázást elfelejteni, és nem tudom miért állandóan felrémlik a szemem előtt a jelenet, ahogy megalázzák őket, és már nagy idegesítő, hogy mindig arra gondolok mit tudok tenni, hogy elfelejtsem? Ha megnéznék valami más filmet az segìtene vagy mit tegyek?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!!!



2014. nov. 12. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Alvásnál is nehezíti, hogy elaludjak
2014. nov. 12. 15:50
 2/6 anonim válasza:
nézz filmet, olvass könyvet, ha észreveszed, hogy arra gondolsz, akkor próbálj szándékosan másra gondolni - pl. hobbid, kedvenc sorozatod, akármi
2014. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a filmet, de valószínűleg megrázott és/vagy nagyon elgondolkodtatott, ha ennyire nem hagy nyugodni. Írd le a gondolataidat róla, meséld el egy barátodnak, próbáld meg "feldolgozni" valahogy. Ezek után szerintem gyökeresen más témájú, hangulatú filmekkel, zenével stb-vel próbálj kizökkenni ebből.
2014. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hú, én is láttam azt a filmet pár éve, elég durva... Engem hogyha megijeszt egy film, akkor általában elképzelem, hogy milyen lehetett a forgatás. Biztosan sokat röhögtek közben :D

Nekem ez segít.

2014. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nézz meg egy filmet,olvass el egy könyvet.Menyj el valakivel beszélgetni,valami másról.És akkor lehet hogy hamar elfelejted.nekem más járt az eszemben.például,hogy egy lány miért írta azt nekem,hogy te hülye ne zaklassál,amikor szerintem nem is zaklattam meg jól lebaszott.
2014. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a hatasa alatt vagxok,sajnos,borzalmas!
2019. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!