Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkérhetem a pszichiáter...

Megkérhetem a pszichiáter kezelōorvost, hogy az újabb gyógyszerek helyett tisztítsa meg a testvéremet a gyógyszerektōl?

Figyelt kérdés
Ha már bevitték újra az osztályra, a lassan három éve eredménytelen gyógyszerek változtatása helyett, mi lenne ha megnéznénk jobban lenne e, vagy megszünt e a kiinduló álllapot? Ismerem a pszichiàtriát és tudom ez ellenkezik az elveikkel. De a reményt nem vesztem el hogy visszakapjam a régi testvéremet. Mert ami most van sehová nem beset csak lefelé alejtōn.
2014. dec. 20. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkérheted persze, de ne számíts jóra, ők csak gyógyszerezni tudják az embert. Abból indulnak ki, hogy milyen egy átlagos ember, ahhoz képest aki eltér betegnek hiszik. Szerintem jobb lenne, ha elbeszélgetnél a testvéreddel. Leülnétek, ellazítanátok magatok és megkérdeznéd tőle, hogy tulajdonképpen mi a célja az életben? Szerintem ez többet segítene neki bárminél!
2014. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!