Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem tudom igazán szeretni...

Ha nem tudom igazán szeretni magamat és gondolom így mást sem, akkor mit tegyek, hogy kinyíljon számomra ez az érzés és képes legyek rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom, a külsőddel van valami problémád? mármint neked, mert az egyáltalán nem biztos, hogy úgy is van.

De, ha nagyon kevés % eséllyel mégis lenne, akkor sem az a mérvadó.

Vagy elkövettél vmit, amit nem tudsz megbocsátani magadnak?

Először keresd meg az okot.

Vagy a szüleid nem szerettek? Iskolai (közösségi) kudarcélmény?

Ha nem a te hibád, vagy nem tudsz rajta változtatni, akkor el kell fogadni. (a beletörődés rosszabb, mert akkor marad egy kis igazságtalanság érzése, ezért inkább elfogadni)

Ha te hibáztál, akkor, ha a hiba kijavítható: rajta, ha nem, akkor kéretik tanulni az esetből és legközelebb másként tenni...

2010. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi az,hogy nem szereted magad? Mit kéne tenned, érezned, ha szeretnéd magad? Amit mondasz, az szerintem elég közhelyes. Nyugodtan gyakorolj másokon,szeresd őket, tegyél értük stb. Majd ők szeretnek téged ezért, ezt ki is fejezik és akkor talán elhiszed, hogy szerethető vagy..
2010. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!