Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni extra szorongá...

Mit lehet tenni extra szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Rettentően szorongok felelés közbe, de olyan extra mértékben élek meg minden egyes beszédhelyzetett, és ráadásul ez mellé még társul egy szociális fóbia.

Sedatív pc-t szedek, de nem vmi nagyon használ mostmár.

Tünetek: szédülés, hányinger, erős szívdobogás, extra izzadás, extra pirosság, remegés, fejfájás.

Valkai tud vmit ajánlani rá?

Olyat ne írjatok hogy mejnek el pszihologushoz, orvoshoz stb, vmi homeopátiás szert vagy vmi tippet/tanácsot aki hasonló cipőbe jár! Fontos lenne nagyon, most lesznek vizsgáim! Köszike!


2010. febr. 4. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ja és ráadásul gyógyszert is szed!
2010. febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szüleidnek kéne intézkedni szerintem:D
2010. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Huu hát nagyon köszönöm a válaszokat, nem is gondoltam volna, hogy ennyien írtok rá:D

Nos az alkohol tényleg nem vmi jó, mert utálom az alkoholt, sose iszok, és nem így akarom megoldani a problémámat, mert csak nagyobb baj lenne sztem:D

Szüleimnek nem merek ilyeneket elmondani nem értenék meg.

2010. febr. 5. 19:54
 14/26 anonim válasza:

ugyanez a problémám és a tünetek is megegyeznek:(

ha felelésre kerül a sor izzadni kezdek, van olyan hogy inkább megkérem a tanárt hogy adjon egyest(akkor is ha tudom az anyagot)mert félek hogy a többiek kinevetnek és elvörösödöm, néha alig kapok ilyenkor levegőt

de egyébként a barátaimmal és otthon normálisan viselkedem

2010. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

utolsónak!

Én is szoktam mondnai a tanárnak hogy inkább adjon egyest pedig megtanultam, de ilyenkor kise tudom nyögni mert teljesen belezavarodok.

De sajnos nem jó, mert így csak jönnek a sok egyesek meg csak állandóan azon agyalok hogy jaj miért vok ilyen stb..

Szal neked csak azt tudom tanácsolni, hogy inkább szólalj meg ha megtanultad, tudom hogy nagyon nehéz, de én már fejlődök mert egyre többször felelek már

a vörösödés igazából az nem azavr mert az nem fáj, de a fulladás hányinger fejfájás az már vhogy jobban

ja meg a tenyérizzadás, na az szar

de kitartás egyszer csak elmúlik:)

2010. febr. 6. 12:07
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy népszerű leszek, de: kutyaharapást szőrével!!! Azaz, kimondottan keresd azokat az élethelyzeteket, amikor sok ember előtt kell beszélned, kifejezned magad. Járj minél több ember közé és próbálj a társaság közepe lenni. Nem baj, ha kényelmetlen, akár még kicsit utánozhatod is a nagyhangúbbakat. Az önbizalom megszerzése fáradságos munka, de a legjobb befektetés.

Saját példa: én általánosban be voltam skatulyázva amolyan elnyomott kis hülyének, akibe minden vagányabb csak belerúg. Ez a kudarc egyben egy motiváló erő is volt, hogy aztán a középiskolában, tiszta lappal kezdve, előzmények és előítéletek nélkül egész jól sikerült a beilleszkedés. Sok sikert, légy erős!

2010. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.
2010. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsó elöttinek: tudom hogy ezt kéne tennem csak vhogy nem megy

2010. febr. 7. 13:34
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor lett jobb amikor teljesen más társaságba,másik osztákyba kerültem.
2010. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

hmm köszi a választ:D

hát nem szándékozok osztályt váltani de vhogy eltaláltad hogy az osztállyal nen jövök ki annyira:D

2010. febr. 8. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!