Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria bentfekvők...

Pszichiátria bentfekvők osztályon lehet ismerkedni, pasizni/csajozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy ugyanolyanra van szükségem, mint én, vagyis szorongásos depressziósra, mert ő megértene.

2015. jan. 10. 22:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
para skizofrének fiatal felnőtt korba jellemző én holnap fekszek be:D 19 f
2015. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én voltam kh-ban, és tetszett is az egyik csaj, de hát egyrészt bátortalan voltam, mert túl jól nézett ki (őzike típus, enyhén széles járomcsontokkal), másrészt mégiscsak valamiért odakerült. Meg nem tesz túl jót a terápiának.
2015. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A pszichiártrián nem elmebetegek vannak.


Egy szorongásos beteg nem árt senkinek.

csak neki árt az élet.

2015. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az élet (szerintem) mindenkinek árt, csak valakik érzékenyebbek, valakiknek jobban valakiknek kevésbé..
2015. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy pszichotikus beteg sem árt senkinek (nagyrészt),ez igaz az antiszociális emberekre is csak a köztudatba él ez így.
2015. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A köztudatban a szándékosan beépített hazugságok élnek.. Mindenkinek lehetne annyi esze, hogy tudatosan függetleníti magát legalább időnként a mainstream gondolkodástól.
2015. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!