Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril mellett, szükség van...

Rivotril mellett, szükség van Seroquel, Ripedon, Depakine Chrono együttes szedésére is. Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés

Ok, nincsenek skizoid tünetei a tesómnak, de hogy is lehetne mikor egész nap ki van ütve!

A Seroquel bōl 1000mg naponta. Miért nem elég csak 500?

Egy hónapig volt pszichiátrián, és bent talán ō volt a legjobban eleinte.


2015. jan. 13. 17:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%

Na ezért nem eleve kétes gyógyszereket kellene szedni, bakker amik még újabb pszichés betegségeket is okoznak (amellett, hogy a testet hazavágják), hanem..


még mindig nem értem, egészséges emberek miért esznek majd' minden nap kenyeret (búza->glutén) és tejtermékeket (kazein) ?

Ezek pszichoaktív anyagok, miért nem kerüljük el tudatosan a betegségeket? Ha már a levegőt nem tudjuk szűrni, legalább azt megválogathatnánk amit megeszünk. Persze nem muszáj így tenni, de a gyógyszeres kezelés az egészséget nem fogja visszahozni..

2015. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csinálj még egy kis lelkiismeretfurdalást a családnak, nem elég nekik egy súlyos szkizofrénia. Szégyelld a pofádat. Diétáztasd a zárt osztályt, meglátjuk, milyen sikereket érsz el. Maradj inkább az inzulinrezisztenciánál.
2015. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%

Nem én lobbizok azért, hogy megbetegítsek minél több embert.


Én egészségpárti vagyok, akkor is ha ezen nekem nincs anyagi hasznom, ez számomra erkölcsi haszon.


A pofámat nem szégyenlem, de azért küzdősportolok, hogy ha a 'Sors' úgy tartja jónak, el lehessen kenni ;)


De akkor a halálipar pszichiátriát és a szemét aljas sátánista gyógyszerlobbiját meg engedtessék meg, had én verjem löncshússá! :)

2015. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Gandalf23 válasza:
Sajnos a gyógyszerektől alakult ki a pszichózis,amit elneveznek a BNO-ban megtalálható álállapotnak. Az antipszichotikumnál erősebb drog egyenlőre nem létezik. Gyártják, kifejlesztik a különböző "betegeket", bedrogozott embereket. 3 hét alatt ráállnak a szerre, aki több évig szedi komoly agykárosodás szenved el, ami esetleg visszafordithatatlan. Persze lehet ezt úgy is gondolni, hogy gyógyitanak a remek gyógyszerekkel. A döntés minenkinek ott van, vagy így vagy úgy. A szereket csak is 3-4 hetente 10 %-al szabad csökkenteni. Fent tartanak egy állapotot a gyógyszerek, nem gyógyitanak.
2015. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Próbáld ki a cbd olajat hátha le tudod csökkenteni a gyógyszereket
2020. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te akarod megszabni, hogy miket szedjen a tesód? Mindenesetre eléggé ostoba egy elmélet. Majd ha a hátadba bacca a nagykést akkor meg ne jajgassál.
2021. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!