Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyozzem le a felelmem?...

Hogy gyozzem le a felelmem? Megorulok!

Figyelt kérdés

Nagyon felek a hanyastol. Komolyan, inkabb a halal mint a hanyinger. 16 eves vagyok, jarok pszichiaterhez hetente 1x, de semmit nem segit! Ennek tetejeben meg panikrohamaim is vannak. Magantanulo vagyok, egesz nap nem kelek ki az agybol es nem merek enni, mert 'igy nincs mit kihanyni'. Van, hogy napokig nem eszek/iszok/furdok/pisilek, csak az agyban fekszek halalfelelemmel es rettento sokat dohanyzom. Elfogyott multheten a nyugtatom, 2 napig nagyon rosszul voltam mert feltem hogy igy mi lesz, de kulonosebb valtozast nem vettem eszre.

Utoljara 8 evesen hanytam mert akkor tanultam uszni es rengeteg kloros vizet nyeltem. Akkor is csak 1x hanytam..Inkabb hasmenes. Megis annyira felek, olyan eros panikrohamaim vannak hogy oklendezek, remegek, sirok, kifutnek a vilagbol! Tegnap este izzadtam, de megis faztam es bemeseltem magamnak hogy ez tuti virus.. Pedig csak a front. Mondanom sem kell, hogy a kozerzetem a beka segge alatt, ma meg nem kaszalodtam ki az agybol es nem is tervezek. Nem birom igy, 157 cm vagyok es 39 kg!!! Vagdosom magam, napi 2 doboz cigi elmegy, nem merek kimozdulni, nem merek furdeni! A szobamban erzem magam a legjobban, egyedul.

Mit tegyek? Nem akarok igy tovabb elni! :(


2015. jan. 19. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter kell. Most.
2015. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Doki. És légy őszinte vele. Tud olyan hangulatjavítót (SSRI) felírni ami túllendít a mélyponton, hogy össze tudd szedni magad.
2015. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SSRI mellett élni képtelenség, csak zombi lesz belőled aki átalussz a fél napot. Ide terápia kell.
2015. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jártál már pszichológusnál vagy pszichiáternél?

Ha nem, akkor most itt az ideje!

2015. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy pszichiaterhez jarok hetente, de nem segit! :(
2015. jan. 19. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan pszichológust, akiben megbízol, és légy vele TELJESEN ŐSZINTE!

Gondolom valami sejtelmed lehet, hogy és minek a hatására alakult ki ez benned.

2015. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!