Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátria tényleg egy...

A pszichiátria tényleg egy halálipar?

Figyelt kérdés
Nekem is csak mondták, meg h nézzek utána ha nem hiszem el, én meg csak úgy pislogtam, de szerintetek ijjen létezik?

2015. jan. 20. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
A youtubeon is megnézheted az eredetét , dr Feldmár András is kiismerte semmirevaló pirula értékesítő KFT .
2015. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
A pszichiátria nem gyógyító ágazat, az biztos.
2015. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát 100%, nekem már volt szerencsém belülről látni, DE SOHA TÖBBÉ!
2015. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen az. Aki oda bekerul kisebb bajokkal is, tisztan mar soha nem fog kikerulni. Az agyat teljesen etorzitjak es tonkreteszik egy eletre azok a bogyok amiket szerencsetlen eknek be kell szedniuk.
2015. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Én kijöttem és tisztán látok. Nem szedek semmilyen bogyót a saját felelősségemre, és miután kijöttem, soha nem mentem vissza. Nem történik semmi, viszont amit ott az emberbe próbálnak ültetni, az szörnyű. Baj van azzal az emberrel, aki a gyógyszerektől várja a javulást (ebben az esetben). Én depressziós voltam, elmerültem az önsajnálatban, nem tudtam aludni. Én mentem el saját döntésből oda, de meg sem próbáltak segíteni, csak gyógyszerezni (napi 3x 3 féle dolgot). Nincs öngyilkos hajlamom és nem is volt, akkor miért kell ez? Köszönöm szépen, nem kérek belőle, soha többé nem fordulnék oda "segítségért".
2015. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy nagyon ostoba állítás.
2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Meglehetősen torz állítás... gondolj bele: a pszichiátriai betegek túlnyomó részének eleve komoly gondja van az élettel, eleve hajlamosak másokat hibáztatni a saját problémáikért.

Aki azt várja a pszichiátriától, hogy "oldják meg" a problémáját, az csalódni fog. De mondjuk egy személyiségzavaros, depressziós, aki segítségért fordul a szakemberekhez és emellett képes és hajlandó is önmagáért tenni, az nem fog csalódni. Pl. a Tündérhegy is pszichiátriai osztály, de szerintem aki ott járt, az (javarészt) pozitív élményekkel távozott (kivéve ha csodát várt, hogy "javítsák meg", mert akkor tuti csalódott).

Ha egy paranoid skizofrén állítja, hogy a pszichiátrián tönkretették és meg akarták ölni, akkor azt oszd el százzal... mert bármire ezt mondaná...

2015. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichiátrián még soha nem voltam, és nem is fogok menni, mindenképp el akarom azt kerülni. Tündérhegyen viszont voltam 5 hónapot és azt egyáltalán nem bántam meg, a jól irányzott pszichoterápia nagyon sokat tud segíteni, de sok múlik a betegen is, a hozzáállásán, az akaratán, és ezt a tényt sokan hajlamosak elfelejteni. Amikor bent voltam, sok emberrel beszélgettem, akik eltöltött pár napot pszichiátrián, mondanom sem kell egy pozitív véleményt nem hallottam. Mégis sajnos Tündérhegyről sok viszonylag sok beteget küldenek oda.
2015. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek inkább csak tüneteket enyhítenek a megoldás benned van,az más dolog hogy mérgek de manapság mi nem az?

Mindent amit eszel,iszol,lélegzel tele van "szeméttel".

Ez meg egy baromság hogy halálipar csak feszültség keltés,biztos volt/van sötét oldala esetleg kísérleteztek pszichotikus betegeken de mindennek megvan a sötét oldala.

A másik hogy a "pszichiáter" szóból sokan a gyógyszerre asszociálnak,pszichoterapeutáról hallottatok már?

2015. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hallottunk, de egy vidéki kórházban ennek az előfordulása 0.
2015. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!