Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napon óta nagyon rosszul...

Napon óta nagyon rosszul vagyok folyton szorongok és nagyon rossz a kedvem mit csináljak ellen?

Figyelt kérdés

Szóval mániás depresszióm van és szorongásom péntek este este ittam alkoholt 2 haverommal megittam 1 liter pálinkát! 1 Évente egyszer iszok szombaton volt egy másnaposságom és vasárnap óta nagyon rosszul vagyok , már szombat este se tudtam aludni. Hétfőn este sírtam napok óta szorongok és nem tudok leállni mindig mehetném van.

ívás előtt egész jól voltam isszom az orbánc-citromfű teát de nem érzem hatását. Szedek omega 3 és vitaminokat is magnéziumot de nem javulok, mit csináljak? Úgy érzem meg akarok halni? Már ez a harmadik kérdés amit kiírok folyton kattog az agyam :S



2015. jan. 21. 12:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hajnal 3 aludni nem birok szorongok. Soha nem éreztem folyton folyik a könyem. Olyan jobban akarok lenni. Ez a vàgyam sose gondoltam 22 évesen ide jutok. Lassan ideje ,megfogadtam jobban leszek.de orvos nélkül nem fog menni. Anyira rossssz .
2015. jan. 22. 03:13
 12/12 anonim válasza:
Azota jobban lettel? ha igen mi segitett??
2017. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!