Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik Rexetint szedtek segített...

Akik Rexetint szedtek segített nekik? Mellékhatások? Én első alkalommal deréktól lefele lezsibbadtam. Utána közömbös lettem. Szorongásra kaptam. És van olyan antidepresszáns, ami gyógyít is és nem csak addig jó, amíg szedem? Meg hízást nem okoz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 17:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pl. elmentem a neurológushoz beutalóért koponya Mri-re, mert van egy érdaganatom, amit időközönként ellenőrizni kell. Na most ahogy megemlíttettem a gyakran nagyon durva memóriazavarómat( van hogy teljesen kiesnek dolgok) rögtön rávágta, hogy pszichiátria, gyógyszerek, mert ehhez a terápia már kevés, csak mert rá volt írva a beutalomra a szorongás. Persze lehet , hogy tényleg csak azért. De észre vettem, hogy innentől kezdve mivel már minden beutalom szerepel alapbetegségként,hajlamosak erre fogni mindent, és nem veszik komolyan.Más , autoimmun betegség irányában is járok kivizsgálásra,eddig úgy néz ki csak az érrendszeremet támadta meg hivatalosan. Viszont rögtön , ha a családi hátterem szóba kerül a szorongásomat erre fogják, meg mindent amit lehet. Pedig azóta lettem rosszabbul amióta ez van.És idegrendszeri érintettséggel is járhat ez a betegség.
2015. febr. 3. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!