Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden nap sírok, mit tehetnék?

Minden nap sírok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy kis ideje megváltozott az életem, mert Pestre költöztem albérletbe. Sajnos egyelőre nem főiskolára, hanem okj-re. Nnyitott lány vagyok, a suli nagyon jó, de élet szinten nem ugyanaz.Nincsenek még barátaim, nem is tudom itt lesznek e. Folyton honvágyam van, hétvéére hazajövök, de vasárnap vissza se mennék. Magányos vagyok, Pest meg nsgy varos nekem. Tudom tsnulni minden felekeppen jo lehetosegz es hogy megtehetjuk hogy Pestre jarjak, lakjak stb.. de attol is felek mi van ha idovesztegetes es penz elvesztegetes mert nem keves igy. Ha foiskola lenne nem lenne kerdes bennem es elveznem is. De igy is tobb mint a semmi. Csak eletem ics. Tudom h vannak rosszbb dolgok, en meg meg fiatal is vagyok de felek semmi ertelme semminek es nem latom a jovomet sem valamint h leszek e meg boldog? Felfordult mindrn de nem valtoztak pozitivan a dolgok. Gimibe otthonrol jartam, tanulhattam volna tobbet is de az erettsegim jo lett. Szerettem itt lenni, egybol lettek baratnoim meg voltak jo programok, bulik. Ezt is kinottem mar, mara nem kotnek ide dolgok se emberek. Raadasul mindenki masfele ment. Csak a vegere amugy sem volt mar az igazi semmi.

2014. szept. 7. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egy kissé negatívan gondolkozol. Szerintem érdemes lenne egy pszichológust felkeresned, vagy keress oktatási lehetőséget közelebb az otthonodhoz.

OKJ-t bárhol lehet tanulni.

2014. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen sajnos átmentem negatívba, egész más voltam. Csak ez az érzés, mitnha kilátástalan lenne. Nekem csak őszinte barátokra lenne szükségem és megoldódna. Tényleg könnyen barátkozok, hamar, de nehéz ma mâr olyat találni meg hol. Egy új környezetben. Okj ami közel van sőt nagyo is mert fel orankent jar busz es 30 perc az az elozo sulimban van pont. Azt en meg mar kihagynam. Pedig ott ingyenes helyek is voltak. Nem tudom elvesztem. Tenyleg valtozasokat akartam de pozitivan viszont nem tudtam mit akarok igazan. Ez van.
2014. szept. 7. 14:33
 3/21 A kérdező kommentje:
Egy ami igaz hogy Pest tandij, sajnos ezt azt egy szskot nem tamogatja az allam, plusz alberlet koltseg plusz tomegkozlekedes. Odaig meg a helyi. Es ugyanugy egyedul vagyok, csak itt tudok a csaladommal lenni akik nagyon hianyoznak.
2014. szept. 7. 14:36
 4/21 A kérdező kommentje:
A lehetosegeket kihasznalnam, csak nincs kivel. Baratom is fent van viszont, de mar nem a regi, de cssk o van nekem ott. Sosem ert meg viszont. Plusz batyammal lakom de o eli a joo foiskolas eletet. A suli is jol megy neki meg a bulizas.. es irigylem oket mert a legtobbrn hazaennek mar csutortokon. Vagy hetfon mennek csak fel. Stb. Nekem miert van tobb oram azt nem ertem...es ket eves.
2014. szept. 7. 14:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Mikor költöztél Pestre?
2014. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz a bátyáddal bulizni?
2014. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Abban az eletszakaszban vagy amikor megvaltozik a kapcsolatod a csaladoddal, onallo eletet kezedsz elni, a sajat felelosseged lesz az eleted iranyitasa. Ilyenkor a fo kihivas megtalalni a helyedet a tarsadalomban, megtalani a szukebb barati korodet, parkapcsolatot, hivatast.


Ennek vagy most a legelejen, igy termeszetes hogy maganyosnak es elveszettnek erzed magad.


Ket dolgot tehetsz:

1. Elfogadod az uj helyzetet es uj kihivasokat, elkezded a sajat eleted elni (ha nem vagy biztos benne hogy hogyan akkor nyugodtan kerj segitseget)

2. Nem fogadod el a helyzetedet es fellazadsz a felnott elet ellen (szenvedelybetegsegek, sajat magad pusztitasa, stb)

2014. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak úgy kiváncsiságból: melyik okj-ba jársz itt pesten?
2014. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most. Köszi a válaszokat. Sosem hagyom el magam egyébként hosszú időre, az a lehetőség szóba se jöhetne. Mindig talpra állok. Most is sikerült, de hát minden kezdet nehéz. Amikor ezt írtam azt hiszem mélyponton voltam. Egyébként augusztus végén költöztem. Utolsó, miért érdekel?:)
2014. szept. 9. 22:53
 10/21 A kérdező kommentje:
Amugy lehet egyszer ra fog venni batyam is, csak nem tudom mennyire akarok számomra ismeretlen főiskolások közé menni. Sokkal inkább ha tényleg főiskolás lehetnék. De biztos jó fejek, nem azért.
2014. szept. 9. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!