Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 34 éves nőként így mi értelme...

34 éves nőként így mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Motiválatlanul, célok nélkül, kiábrándultan szinte mindenből. Nem találtam egy olyan párt magamnak, akivel eltudtam volna képzelni a jövőt így nincs családom. Szüleim nem élnek, barátok sincsenek nagyon, nincs munkám, csak vergődök azért is. Vannak elképzeléseim, de igazán nem hiszek bennük, mármint, hogy összejön bármi is abból. Sokat csalódtam és sok rossz dolgot éltem meg önhibámon kívül (Családtagjaim elvesztése, elhalálozások pl.) Ki vagyok ábrándulva az életből, nem tudom, hogy egyáltalán akarok e családot, hogy kell e cél aminek tudnék örülni igazán. Nem tudom, ha lenne is munkám, pénzem akkor jobb lenne a helyzetem, vagy csak ebbe a gondolatba ringatom magam, hogy legyen mivel tartsam magam. Fáj, ha másokat látok családjukkal, ha látom jól érzik magukat. Ezt hívják irigységnek? De eddig sosem fájt ez, most szinte behasít, nagyon gáz. Nem tudok örülni a másik örömének, ilyen sem volt, és feltételezem azért jutottam ide, mert nincs sikerélményem, nincs pozitívum az életemben, nincs amit felmutathatnék, amire igazán büszke lehetnék. Szerintetek? Mit lehet tenni? Hogy kapjak erőre, hogy legyek motivált, hogy bízzak magamban? Örülnék, ha felnőttek írnának, akik hasonlóan vannak, vagy ebből a gödörből tudnak kiutat, vagy ők találtak valami kiutat. Megköszönném, ha trollok kímélnének, mert nem vagyok mostanában vicces hangulatban ilyen téren!

2015. febr. 14. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
irány külföld pár hónapra. :)
2015. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj külföldre. Én is azon "munkálkodom".
2015. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 éves nő vagyok,nekem sincs még családom.Tavaly volt két vetélésem,a terhességtől is elment a kedvem.Munkám sincs egy éve,most talán sikerül elhelyezkednem,de 200 km-re van a munkahely,minden nap utaznom kell.Nem túl fényes jövő.Ha gondolod írj privit,szivesen meghallgatlak.
2015. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát pedig az élet ilyen, mindenki tegyen saját magáért, és ne várjon a sült galambra.
2015. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én átérzem a helyzetedet, piszkosul rossz érzés lehet. Én 32 éves vagyok, és nekem sincs családom, körülöttem pedig már sokaknak, és ez fáj, rettenetesen fáj belegondolni, és borzasztó rosszul esik, amikor erről kérdezgetnek. De nem adom fel, eljárok szórakozni, találkozom barátokkal, próbálok ismerkedni.

Én azt tanácsolom neked, hogy te se add fel, soha nincs késő, nem szabad beletörődni a rosszba, meg kell próbálni pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, nehéz tudom, de nem lehetetlen. Tudod, nekem van egy jó barátnőm, aki hasonló helyzetben volt, 40 évesen találta meg a párját, 41 évesen szült ikreket. Nekem ő a pozitív példa, hogy soha nincs késő, nem szabad feladni. Azóta sajnos az élet elsodorta tőlem őt fizikailag, mert külföldre költöztek a férjével, de nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk, vagy írnánk egymásnak :) Fel a fejjel, kezdj el dolgozni, és légy egy kicsit nyitott a világra :)

2015. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen leszek. Semmi értelme. DE!!!! tessék sürgösen egy életcélt kitüzni magad elé rengeteg apro lépéssel és még MA indulj! Sok sikert!
2015. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tűzz ki apró célokat- menj el fürödni,lazítani valahóvá pár hétre,lazít
2015. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Hát, igyekszem. Tudom, hogy lehetne ennél rosszabb is, hiszen vannak nálam is rosszabb helyzetben emberek, de nem vigasztal. Ha nincs már meg az emberben az a tűz, a lelkesedés dolgokhoz, akkor megette a fene. Hogy küzdjön és miért küzdjön? "Hogy kapjak erőre, hogy legyek motivált, hogy bízzak magamban?"
2015. febr. 14. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:

A Titok c. film neked való ! Nézd meg a Mi a xsudát tudununk a világról c. filmet is. Mind tudományos alapokon nyugszik. és pont rólad szól !


https://www.youtube.com/watch?v=ry5mfVgkehs

2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!