Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell csinálni egy bolond...

Mit kell csinálni egy bolond járókelővel?

Figyelt kérdés
Itt van mellettem egy néni a villamoson, aki fennhangon összefüggéstelen dolgokat beszél, néha kiabál. Nagyon zavar minket, de nem merünk szólni, hátha bevadul. Mit kellene tenni?

2015. febr. 23. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne figyeljetek oda rá, tegyetek úgy mintha nem hallanátok, vagy látnátok hogy mit csinál. Ha nézitek, vagy beszéltek hozzá, azzal kiprovokálhatjátok hogy még jobban kiabáljon, vagy hogy esetleg nektek ugorjon... Ilyenkor a legjobb taktika ha úgy tesztek mintha ott sem lenne.
2015. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert nem irtal a hazidokinak, vagy a mentosoknek tanacsert?
2015. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Pesten Óbuda vagy Gazdagrét környékén van és ősz rövid haja van akkor már én is találkoztam vele és nagyon bolond.Hagyjátok inkább mert ha szóltok neki lehet hogy támad.139 es buszon megkértem hogy legyen szíves leszállni mert borzasztóan büdös van az egész buszon tőle és nem mernem az emberek hátrajönni.Meg akart ijeszteni hogy üvöltözik velem de nem ment semmire úgyhogy leszállt.
2015. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen zavart önmagukra akár veszélyes emberek miért vannak az utcán????
2015. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!