Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontintól függök amit dilidok...

Frontintól függök amit dilidokim írt fel 2,5 éve! Hogy tegyem le?

Figyelt kérdés

Két éve szedek napi 3 szem frontint 0,25 milligrammos kiszerelésből. Már kétszer megpróbáltam elhagyni a gyógyszert pszichiáterem segítségével is de sikertelenül. Először rögtön elhagytam a frontint. Ez egy éve volt, már az első nap pocsékul voltam. Remegett a kezem, szédültem, éber voltam és nagyon-nagyon szorongtam. Viszketett a bőröm, vakaródznom kellett, ideges is voltam még ráadásul. Öt napig bírtam és volt receptem frontinra elmentem kiváltani gyógyszertárba. Ott elcsukló hangon, remegő kézzel írtam alá a receptet átvételhez és mondtam patikusnak hogy már öt napja nem vettem be. Azt mondta látszik rajtam nagyon.Na ez egy nagy kudarc volt. Aztán pszichiáteremmel megbeszéltük hogy fokozatosan hagyom abba ezt a gyógyszart. Havonta egy féllel csökkentettem kb. De ahogy elértem a napi két szemhez már nem tudtam csökkenteni. Max napi 1,5 mg-t ha beveszek akkor még nem vagyok rosszul. De ha kevesebbet akkor furcsán érzem magam, nem tudok elaludni csak alkohollal, szédülök és így dolgozni sem lehet. Pszichiáterem mondta hogy akkor adjam fel és szedjem tovább a szorongásoldót napi 2-őt.De engem nem érdekel nem akarom hogy gyógyszerfüggő legyek és hogy ennyire függjek a pszichiáteremtől és gyógyszerfelírásától. Mit tegyek, milyen homeopátiás szer van az ilyen frontin elvonási tünetre? Vagy gyógynövények? Szedtem már macskagyökeret kapszulában meg citromfűteát ittam de mint halottnak a csók. Én már örökre függeni fogok ettől a frontintól??


A legjobb az egészben hogy pszichiáterem mikor legelőször felírta nem mondta hogy ha nem veszem be akkor idegbeteg leszek és hogy függővé tesz ez a vacak! Ha ezt tudtam volna soha nem szedtem volna frontint, de már hülyeség ezen gondolkodni. Szóval valami tanács, tapasztalat kéne hogy tegyem le. Volt aki leszokott róla?



2015. márc. 5. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A rögtön elhagytam, az nem tesz mást mint, rögtön abbahagytam. Nem fokozatosan elhagytam, mint ahogy kellene, hanem rögtön! Mit nem értel? Szellemileg elmaradott vagy? Nagyon úgy fest...


És azzal illetem a kérdezőt, amire rászolgált. Aki arra nem képes, hogy tudat módosító gyógyszerek szedése mellett okosítsa magát, azt sajnálni nem tudom. Én miért tudom a benzokat szedni anélkül hogy rászoknék? Mert nem vagyok fogyatékos, és kutattam a témában, és tudom hogy kell alkalmazni, aki erre nem képes, azt én sajnálatra nem méltatom, és mást nem tudok mondani, csak amit fentébb leírtam. A pánik keltés szerű rémisztgetését meg abszolút, de nem tudom díjazni, már ne is haragudj. Szerintem a kérdező egy buta szardarab, és ennyi. Lehetne ezt kultúráltabban is nyilván, de nem fogok szépíteni a véleményemen, csak azért, hogy gykn pár barom állat ne pontozzon le.

2015. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ááá, de hogy vagy fogyatékos!!! Tarts egy kis önvizsgálatot inkább.


És úgy mellesleg, a rögtön abba hagytam azt is jelentheti, hogy elkezdtem szedni, de amint meg tudtam miket okozhat elhagytam, és te ezen mit nem értesz? Kérj a dokidtól még vmi dili bogyót, mert bőven rád fér, amit szedsz az nem használ!!! Pás.

2015. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Kábszeresek
2015. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na az ilyen retardáltak miatt, mint te 38 as terjengenek teljesen false infok a nyugtatókról :)
2015. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!