Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Hogyan tudnék normálisan enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Áprilisban kirándulni megyünk az osztállyal, utoljára kb.3 éve voltam ilyenen. Az lenne a problémám, hogy nem tudok enni az emberek elött. Hányingerem lesz tőle, hiába vagyok nagyon éhes nem megy. Egy napos kirándulásokon voltam, azokon se ettem (és nem is ittam), itthol sem igazán tudok mások elött, mindig a szobámban eszek egyedül. Lehet hogy ez hülyén hangzik, de még természetes dolgokat sem tudok megcsinálni elöttük. Pl. ha nagyon sokan vannak akkor nem veszek levegőt, és ettől is nagyon rosszul leszek. Vagy a suliban nem merek köhögni meg semmit. Nemtudom miért van ez . Szerintetek mit csináljak? Anyum aztmondja hogy nem hagyhatom ki ezt a kirándulást mert egyiken sem voltam eddig. De akkor mégis hogyan éljem túl? Ha tábortűz lesz és ott fogunk vacsorázni akkor mit mondjak ?


2015. márc. 7. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért ez egy elég komoly probléma, szakemberre lenne szükséged... itt senki nem fog tudni érdemi tanácsot adni.
2015. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!