Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem megyek el a bíróság által gyermekelhelyezés ügyében elrendelt igazságügyi elmeszakértői vizsgálatra? És ha esetleg elmegyek, de nem szólok egy szót sem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el vagy nem szólsz egy szót sem, akkor garantáltan nem fogod megkapni a gyereket.
2015. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. A gyermekelhelyezési per arról szól, hogy be kell bizonyatanod, hogy Te vagy a jobb szülő?

Ez esetben miért ne mennél el, ha akarod a gyereket?

2015. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz elmenni? Egyáltalán biztos, hogy elmeszakértőhöz küldtek? Ugyanis gyerekelhelyezésnél tényleg el szoktak küldeni szakértőhöz, de az inkább pszichológus vagy pszichiáter, nem elmegyógyász. Persze előfordult, hogy elmegyógyászra osztják a vizsgálatot. Mindenesetre magaddal nagyon kitolsz, ha nem mész el, ha meg elmész és nem szólsz egy szót sem, akkor aztán lesheted, mit fog írni rólad a szakértő.
2015. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy oda küldtek, mert depresszió miatt még mindig kezelés alatt állok, és korábban már volt öngyilkossági kísérletem. Azért nem akarok elmenni, mert nem szeretnék még egy megalázó helyzetet, abból már elég volt.
2015. márc. 15. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, akkor ne menj el, nem kötelező. Viszont a gyereket akkor nem fogod megkapni.
2015. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!