Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejezzem be vegleg a...

Hogyan fejezzem be vegleg a vagdosast?

Figyelt kérdés

Eleinte a csukloimat vagdostam, kesobb a kezeim belso felet, majd konkretan az egesz kezemet, korbe. Ezt a szulei fel ev utan eszrevettek, ugy, hogy az iskolabol felhivta oket a tesi tanar, hogy baj van. Akkor volt ott szidas, buntudat keltes etc. De eszukbe sem volt az, hogy talan szakeber segitsegere lenne szuksegem. Azota eltelt kb. 2 het es mintha mi sem tortent volna. A kezeimen a vagasok nem mind multak el. Vannak nagyon melyek is. A labaimat vagdosom. Ezt mar senki nem latja. De neha a kezeimen is csinalok 1-2 vagast. De en ezt nem akarok. Nagyon rosszul erzem magam, mintha minden ertelmetlen lenne. Neha rosszabb lesz ez az egesz, akkor maniakusan meg akarok halni, olyankor felek magamtol, nem igazan merek egyedul lenni. Felek, rettegek, hogy megolom magam egy ilyen rossz idoszakomban. Segitsetek. Az utobbi idoben hirtelen fogytam olyan 6kg-t,(amit nem igazan banok) de a sulyom is nagyon gyorsan valtozik. Fogok hirtelen, majd visszajon, aztan 2x annyit adok le. Mert egyszeruen nem tudok enni. Hanyingerem van magamtol. Ha arra gondolok milyen szanalmas, eletkeptelen, ronda, dagadt, onsajnaltato nyomorek vagyok. Gyulolom.

15 leszek majus elejen.


2015. márc. 15. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nem olvasom el,de úgy fejezd be,hogy dobd el a kést.mondd anyukádnak,hogy vegyen műanyag evőeszközöket
2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha te vetnéd fel a szüleidnek, hogy segítséget szeretnél és szakemberhez szeretnél menni. Hisz fizikai nyomai vannak, hogy erre van szükséged, szóval nem tagadhatják. Ha mégis, akkor bedobhatod, hogy vigyenek el egyhez egyetlen alkalomra és hallgassák meg ő mit mond rólad ezután. Szerintem nincs olyan gyermekpszichológus, aki ne jelezné, hogy itt szakember szükséges. Esetleg ha a szüleid ennyire nem fognak fel semmit, akkor családterápia, de ez más kérdés. Ha erre nem hajlanak, akkor szerintem fordulj az iskolában egy olyan tanárhoz, akiben bízol, mondd el a problémádat és beszéljetek együtt, vagy beszéljen ő a szülőkkel. Merj segítséget kérni és ne csak úgy, hogy azt várod mikor veszik észre, mikor mondanak valamit! Neked is szabad előállnod problémával. Kaphatsz segítséget.
2015. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez majd ad nyugtatót és nem lesz szükséged vagdosásra hogy megnyugodj!
2015. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!