Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jó, biztos módszerek...

Milyen jó, biztos módszerek vannak lámpaláz ellen?

Figyelt kérdés
Előadást kell tartanom, de borzasztóan izgulós, lámpalázas vagyok. Fejből tudom a szövegemet, ha éjjel keltenek fel én akkor is elmondom, de a próbán borzasztó volt.... Nem tudtam elmondani a szöveget sem és még a diákat is elfelejtettem váltani ezért olvastam, de remeg és elcsuklik a hangom, remeg az egész testem és a torkomban dobog a szívem. A versenyen pedig még több néző lesz...Alapból sem vagyok egy határozott, harsány személyiség és szinte mindig zavarban vagyok és nincsenek ilyen tapasztalataim, de azért ha felkészülök akkor nem szokott probléma lenni vagy max. közben megnyugszom (pl. felelésnél, ami lehet, hogy más szituáció, de engem ilyen szempontból nem zavar, hogy ez meg egy verseny). Ráadásul beteg is vagyok, megfáztam és eleve nem kapok normálisan levegőt illetve begyulladt a fülem és konkrétan, alig hallom amit mondok....Esetleg, ha valakinek erre van valamilyen "gyógymódja" akkor azt is örömmel fogadom:)
2015. márc. 19. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá megoldást, én is ilyen voltam, idővel elmúlt és nem tudom mitől, talán mert annyira már nem érdekel az eredménye a dolgoknak, izgulok, de nem vagyok lámpalázas. Szerintem ez is agyban dől el, nem kell túllihegni a dolgokat, akkor lehet jobban tudsz teljesíteni, mert nem azzal van lekötve az agyad, hogy -Úr Isten!
2015. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél be egy 4mg-os Rivotrilt
2015. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!