Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki vágta/vágja magát az...

Aki vágta/vágja magát az miért csinálta/csinálja? (nemet és kort is irjatok legyszi)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek barátaim, az általánosban mindig bántottak a súlyom miatt, a családommal sosem jöttem ki jól mindig egyedül vagyok, mindenért én vagyok a hibás és ez legalább átmenetileg segít

15/L

2015. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ez is eleg nyomoa indok..
2015. ápr. 1. 20:43
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok elég jó, semmiben sem.
2015. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha túl szomorú, túl ideges vagyok, ezzel szoktam levezetni.

21L

2015. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mindenki jo valamiben....
2015. ápr. 1. 21:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Régen csináltam, történt sok rossz dolog, ez segített kicsit levezetni a feszültséget, meg elterelni a figyelmem. 24/F
2015. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért vagdossa magát egy 21 éves lány. Ebben a korban szex-szel kéne levezetni a feszültséget illetve barátokkal való együttnevetéssel...
2015. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Szerintem inkább menjetek el futni!

Bár én sosem vágtam magam, és elég furcsa a gyermekkorom is meg az egész életem. Lehetnék depressziós is, de inkább eljártam sportolni a feszültség levezetése képpen. ráadásul még a tested is jó lesz.

Ha meg azért "vágod" magad mert nem tetszel magadnak, nem fogadod el magad, akkor azért tegyél hogy el tudd fogadni magad, mondjuk tényleg akkor sportoljál. nem lenne jobb egy bomba testben ébredni minden nap, meg hogy utánad nézegetnek a fiúk, nyáron rövidnacit viselni meg haspólót? dehogynem! akkor ne otthon ülj és vágdosd magad meg nyalogasd a sebeidet, hanem indulj el, vedd fel a cipőt és pár hét alatt látható lessz az eredmény. még a depressziód is elmúlik ha kifutod magadbol!

a lényeg hogy ne halgass önbefordulós zenét meg semmi ilyesmit, vagy tölts le vidám dalokat. vagy inkább ne halgass zenét futás közbe! hidd el, kitisztulsz!:) egy 19éves lány.

2015. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Mert túl sok bennem a düh és nem akarok mást bántani. Néha meg csak szeretem, megnyugtat. Szép mintákat lehet karcolni, a sebekkel érzem, hogy az enyém a testem.
2015. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 NiceBro válasza:
100%
Van hogy sokszor semmi sem sikerül... Nem rég beleszerettem egy nagyon aranyos lányba , de az volt a baj hogy van neki baratja és a legroszabb az hogy messze lakunk egymástól.. Ha tehetne csak velem lennee, de nem teszi mert neki a távolság nagyon számít, ezért is vágtam magam:( de valójában azért mert k***** sz@r az életem! És már nagyon únok mindent az életben ... !! Régen szerettem beszélgetni mostanában olyan mint ha semmit sem akarnék,és ez fáj ! Nem tudom mijen időszak ez, de még pár nappal ezelőtt meg akartam halni. De valami azt súgta hogy vegyek magamon erőtt és probáljak kűzdeni a jobb élettért, de hogyan? Már belefáradtam:/ ha valaki adna valami tanácsot hogy mitcsinaljak az élett únás helyet azt nagyon szépen neg köszönném hogy feladjam vagy ne ? Lehet hogy lesz jobb? Vagy esetlek a 16éves és18közti kor ijen? lesz majd változás? És miért van ez ? Amúgy bocsánat a rosz össze foglalóért!:) a fb nevem Vili NiCeBro...
2015. ápr. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!