Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki vágta/vágja magát az...

Aki vágta/vágja magát az miért csinálta/csinálja? (nemet és kort is irjatok legyszi)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sose értettem, hogy ez miért jó. Nyilván mindenkinek vannak problémái. Kinek ilyen, kinek olyan, de szerintem egyikre se megoldás az, ha vagdosod magad. Pillanatnyi feszültség levezetés, amivel maximum annyit érsz el, hogy fáj, vérzik, még jobban befordulsz, depressziós leszel.Én is azt tanácsolom, hogy inkább vezesd le máshogy ezt a feszültséget. Sportolj, írd ki magadból, beszéld meg valakivel, keress egy hobbit vagy bármi, ami neked jól esik, téged szórakoztat. Ha azért vagdosod magad, mert magaddal van gondod, akkor pedig inkább próbálj meg változtatni, hiszen a saját problémáidat csak és kizárólag TE tudod orvosolni. Le tudsz fogyni, meg tudsz nyílni, képes vagy tanulni! Képes vagy bármilyen problémát megoldani, ha akarod.
2015. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
igen tudom, igazad van :) olyan iranyba tereltem az eletem ahogy nekem tetszik es a vagdosast is abbahagytam :)
2015. ápr. 19. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!