Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet Depresszió? Mit...

Ez lehet Depresszió? Mit csináljak vele? 15/f

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok ,ha alszom ,ha nem. Úgy érzem már nincsen motivációm semmire ,a jegyeim is leromlottak. Tudom ,hogy javítani kéne ,de mégse veszem rá magam. Nincsenek barátaim ,nem is nagyon kedvelnek. Magányosnak érzem magam és sokszor visszatérő gondolataim vannak arról ,hogy valaki szeret vagy átölel. Régebben jól fogott az agyam most ,pedig úgy érzem egyre butulok ,olyan dolgokat felejtek el ,amiket azelőtt tudtam és ez nagyon aggaszt. A szociális kapcsolatokra visszatérve mindig rá vagyok görcsölve és sokszor úgy érzem ,hogy fölösleges is foglalkoznom vele ,mert nem vagyok jó fej vagy humoros ,pedig régebben az voltam ,de most meg úgy érzem kényszeredetten annak kéne lennem és ez nem megy. Az irigység is nagyon gyakori ,pedig tudom ,hogy nem érhetek el mindent. Sokszor nem is csinálok semmit egész nap csak zenét hallgatok. Úgy érzem már ez az egyetlen dolog ,ami életben tart.

2015. ápr. 7. 12:45
 1/7 g man válasza:
ez valoszinüleg depresszio de ne csüggedj probálj meg ismerősöket keresni probálj elfoglaltságot találni amiben jó vagy ,mindenkinek van valami célja az életben csak van aki még nem találta meg, mindenkivel fordult elö már hogy elbizonytalanodott csak próbáld magad tultenni rajta
2015. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez depresszió. Fordulj pszichológushoz, vagy pedig járj el rendezvényekre, bulizz, keress haverokat, barátokat. Keress egy lányt, egy lány nagyon fel tudja dobni a napod. Én ugyan így jártam, és ezek segítettek. Hidd el, az első lépések a nehezek, de utána áldani fogod magad, h megtetted őket! ;)


21f

2015. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a fiúkat szeretem ,de kösz.
2015. ápr. 7. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy szeretetre vágysz. Ha úgy érzed, hogy tényleg nincs semmi, ami érdekel, és nem javul a helyzet, érdemes elmenned pszichológushoz. Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok. :(
2015. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te de nem tudom mit tegyek :(
2015. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 davide01 válasza:
Uramisten teljesen ugyanaz a helyzeted már a leírásban is az volt de mikor megírtad h te is a fiúkat szereted nagyon durván ugyanaz :O
2015. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lennék a barátod, és tudom mit érzel.😢
2015. ápr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!