Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem az öngyilkosságtól?

Félelem az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és az a legújabb, hogy félek attól, hogy megölöm magam, a legkevésbé se szeretnék ilyet tenni, egyszerűen attól félek, hogy akaratomon kívül fogom. Mondjuk megbolondulok vagy ilyesmi és akaratomon kívül hülyeséget csinálok.
2015. ápr. 27. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Futás emberek közé,sportolni,vagy ha szereted az állatokat menhelyre segíteni.

Elterelni a gondolataidat,és a pánikbetehségen is segít.(utóbbiban van tapasztalatom)

2015. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ahogy utcára megyek rosszul leszek:(

és ha úgy van, hogy erőt veszek magamon és el is megyek, akkor se tudom jól érezni magam

2015. ápr. 27. 10:44
 3/3 _zozo2_ ***** válasza:

Nekem is ez van, én kényszerbeteg vagyok. Fordulj ellene, hiszen tudod hogy csak az agyad játszik veled. Legyél ideges magadra amiért beteg vagy. Egyszeruen szrd le. Nekem úgy kb bejött, nem veszek semmiröl tudomást.

Nagyon nehéz lesz, de sikerulhet ha nagyon próbálod.

2015. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!