Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17-18 év alattiak! Van itt...

17-18 év alattiak! Van itt olyan aki depressziós vagy kísérelt már meg öngyilkosságot? Kérlek írjátok le a történeteteket, nagyon érdekel!

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Én akartam amikor 14 voltam. Nagyon,igazán. Családi problémák. (Ha finoman akarok fogalmazni)Nem sikerült a gyógyszerekkel. Bevittek a kórházba, szén tabletta. Néhány tiszavirág életű ígéret, h majd másképpen lesz ezután. Nem lett, elköltöztem. Sokáig szar volt még, évekig. Közel 10 év távlatából feldolgoztam az életem. Elfogadtam,h nem tökéletesek. Megszűnt a fájdalom idővel,mivel szembe néztem vele. Most jó. Nagyon. Szabad vagyok. A legnagyobb dolog amit nyertem vele,h nem félek a haláltól. És aki a haláltól nem fél, az semmitől sem fél. De ez nem azért történt csupán m meg akartam halni, hanem tanultam is belőle. A Te életed a Tiéd. Te tartozol magadért felelősségel, és TE vagy az akinek tennie, változnia kell ha változást akar. Nem másoknak kell megváltozni. Légy az a változás,amit a Világban látni szeretnél és azzá lesz.
2015. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy 12 éves koromban. Nyugtatókkal próbálkoztam. Elég sokat vettem be, de nem sikerült. Időben észrevették és kimosták a gyomromat. Utána egy darabig elvoltam, de később megint megpróbáltam. Ha gondolod, beszélgethetünk. Priviben részletesebben elmesélem.
2015. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár én 19 éves vagyok, 14 éves koromtól kezdve sok minden történt.

Én falcoltam elég rendesen, néha még mostanában is.

Az öngyilkossághoz meg úgy álltam/állok, hogy vagy találjanak holtan vagy sehogy. 3 alkalommal kísérletem meg (vágás, gyógyszer, akasztás) és egyszersem vették észre.

Depresszióra és szorongásra gondoltak. 2 pszichológusnál jártam, soha nem mentem önszántamból. Durván 3 év alatt zajlott le mind ez.

0.5 évig jól voltam, majd visszaestem egy kicsit és megint jobban lettem.


Most döntöttem úgy, hogy kellene ezzel tenni valamit, mert megint kezd rosszabbodni.

(Az utolsó rész már 19 évesen.)

2015. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagyok depis. Felkelek és estig szar a hangulatom. A durva időszakaimat falcolással "vészeltem át". Gyakran gondolok az öngyilkosságra. Privátban mesélek még ha akarod.

14f

2015. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!