Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már tovább, valaki...

Nem bírom már tovább, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nem írom le, hogy mi a problémáim mert nagyon hosszú lenne, akit érdekel privátban elmondom. mert arrasincs erőm,?( Nincs kinek elmondani,a problémámat, pedig tele, vagyok nicnsenek barátaim, imserőseim senki, senki, és én már nem bírom tovább nagyon megszeretnék már halni. 23/f
2015. máj. 17. 01:25
 1/6 piriiiii ***** válasza:

Jaj, ne csináld.

Ne akarj meghalni.

Nem vagyok orvos, de írj nyugodtan nekem. :) Erőadásban jó vagyok.

2015. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod, szívesen meghallgatom.
2015. máj. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi a baj? Nagyon szívesen meghallgatlak és beszélgetek veled.
2015. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, pár hete ugyanúgy éreztem magam, mint te. Azóta minden nap lemegyek edzeni (az első héten folyamatosan úgy indultam el, hogy NEM AKAROM EZT CSINÁLNI!) Aztán valami megváltozott. Minden edzés végén jókedvű voltam és nyugodt. Mondhatni kiürítettem a hatalmas szemetest :) Kb. 2 hét után megszüntek a rossz gondolatok és ez azóta is tart. Azt hiszem a legjobb antidepresszáns & nyugtatóval sem lehetett volna ilyen eredményt elérni. Ráadásul már egy haverra is szert tettem az edzőteremben. A recept: 30 perc kocogás 7-esen a futópadon max 2db 1 perces pihenővel, utána min. 4db súlyzós gyakorlat (pl. 4x12 fekvenyomás). Mellékhatásként az önbizalom is nő. Mellé most már felvettem a heti egy szoláriumot.
2015. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pff.. pont ebbe a cipőbe járok, najó még olyan erős késztetést nem érzek a halálra. De mindig van valami apró pici kedvesség amit látok hallok és ezt segít. Például képzeld el, multkor utaztam a buszon és bejött egy hatalmas sárga bogár, nem tudom milyen volt de elképesztő undorító, és zavargászta a lányokat a buszon, ami nagyon aranyos látvány volt! :D Gondoltam elkapom és kivágon az ablakon de sose szált olyan helyre ahol meg tudtam volna fogni. Mellettem állt egy öreg bácsi akinek viszon sikerült a művelet. Erre az egyik lány nevetve elkezdett tapsolni, de valami olyan boldognak látszott, hogy nem hittem a szememnek. Látszott az arcán az a hálás mosoly amikor valakinek megmentik az életét! :D Valamibe mindig bele lehet kapaszkodni :)
2015. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem megy ez nekem... Nem sokig fogom huzni..
2015. máj. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!