Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belebolondulok ebbe rohadt...

Belebolondulok ebbe rohadt igazságtalanságba a menstruációba és mindenbe! Hogyan legyek normális ember?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm utálom és szétszakad a fejem ahányszor csak belegondolok annyira telepumpálja az agyamat a méreg!! Igazságtalan!! Miért kell??? miért? minden hónapban..fáj nem kicsit hanem borzalmasan hányás ájulás remegés hasmenés kínzó gyógyszerrel is elmulaszthatatlan fájdalom!! a betét több ezer ft havonta de akkor vegyél középkategórásat vagy tiszta vér lesz a bugyid mert ömlik belőled a vér....nem akarok gyereket szülni! tehát nincs szükségem arra,hogy (jaj hát ez van fogadd el legalább lehet gyereked..mert ez sajnálom de nem érdekel) nekem nem kell ez a rohadt menstruáció bezzeg a férfiak nem érzik és jókat röhögnek meg lenézik a nőket... meg van képük bárminek is elmondani a női nemet mikor mennyit szenvednek..fogalmuk sincs..hol van itt az igazság? legszívesebben üvöltenék a fájdalomtól és a dühtől egyszerre..hogyan küzdjem le eziránti dühömet? mert belebolondulok esküszöm..orrvérzésig hajszolom magam annyira gyűlölöm (24éves vagyok nem tini hiszti és világ életemben így vélekedtem a dologról )
2015. jún. 3. 14:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem történt ilyen.Bántalmazás amitől a legjobban félek.. De biztos van valami amit még abból a kórból hoztam magammal valahol elgörbülhetett a normálistól a felfogásom. Sokat gondolkozom holt volt ez a törés de nem igazán találok konkrétumot.
2015. jún. 3. 15:24
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
mondjuk az eddig is sejtheto volt hogy nem vagy teljesen szazas, de ezutan tutibiztos.
2015. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szedjél magnéziumot, a javasolt napi adag 2-3-szorosát, éws akkor lehet, hogy néhány hónap múlva meg sem kottyan a menstruáció azon kívül, hogy vérzel. Nekem ez segített.
2015. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!